Pograją także po zmroku

Doskonałe warunki dla pasjonatów piłki nożnej na Osowej Górze są dostępne również po zmroku.
Po przebudowie nawierzchni boisko przy ul. Puszczykowej zyskało również profesjonalne oświetlenie.
Ustawiono 4 nowe maszty, na których łącznie zainstalowanych zostało 16 lamp (po 4 na maszt). Pozwala to wykorzystywać sportowy plac również po zmroku.
  To kolejne przedsięwzięcie na tym osiedlu sfinansowane z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.


Boisko znajduje się po południowej stronie Zespołu Szkół nr 24.

W ramach poprzedniej edycji BBO wykonano podbudowę, na której ułożono nową nawierzchnię, tak zwaną sztuczną trawę. Boisko od strony południowej zabezpieczył piłkochwyt, a od strony zachodniej ogrodzenie panelowe. Zamontowane zostały też bramki piłkarskie. Z boiska mogą korzystać w sposób ogólnodostępny i nieodpłatny wszyscy chętni mieszkańcy.
W ubiegłym roku mieszkańcy osiedla zdecydowali o przeznaczeniu dodatkowych około 70 tysięcy z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego na budowę profesjonalnego oświetlenia. Na to przedsięwzięcie zagłosowało ponad pół tysiąca bydgoszczan.

 
Pograją także po zmroku Pograją także po zmroku Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:41 Rating: 5

3 komentarze:

 1. tak informacyjnie zapytam: czy z tego boiska można korzystać nie będąc uczniem szkoły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiekt jest ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców

   Usuń
  2. ok, ale trzeba dopisać iż przy tym boisku mieści się między innymi liceum policyjne,dlatego wybudowano oświetlenie, boisko jest bardzo głośne dla mieszkańców !!!!
   Dojazd do boiska opłakany od strony ul. Kanarkowej i Platynowej dziury na 70 cm w niektórych miejscach.Zakręt kiedy budowano ul Ptasią nie skończony, utrapieniem mieszkający Ukraińcy z bałaganem - potłuczone butelki po alkoholu przy śmietniku - śmietnik straszy cały miesiąc na ulicy, biegają psy bez smyczy i opiekunów, dzieci boją się iść do szkoły, plac zabaw przy ul Kanarkowej okradziony, jeszcze trochę a zostaną same kikuty zmarnowane pieniądze na infrastrukturę. Chcemy budowy ul.Kanarkowej i Platynowej.

   Usuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.