Skontaktuj się z nami! Pomożemy wypełnić formularz

www.facebook.com/bdgbo

Urząd Miasta Bydgoszczy

Biuro Komunikacji Społecznej
ul. Jezuicka 2 pokój nr 8
85-102 Bydgoszcz
II piętro
Skontaktuj się z nami na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo


budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl

tel. 52 58 58 926
tel. kom. 785 251 085 (sms)
godziny otwarcia:
poniedziałek   8:00 - 16:00
wtorek            8:00 - 18:00
środa               8:00 - 16:00
czwartek         8:00 - 16:00
piątek              8:00 - 14:00


Lista osób do kontaktu w sprawie zgłaszania projektów do programu Bydgoski Budżet Obywatelski

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej
Marek Stanek, Wydział Przygotowania Inwestycji w tematach zmian geometrii (np. projekty parkingów, chodników, itp.) 52 582-27-75, marek.stanek@zdmikp.bydgoszcz.pl

Jacek Piotrowski, Wydział Utrzymania i Ewidencji,– w tematach utrzymaniowych (np. remonty nawierzchni chodników, itp.) (52) 582-27-15 jacek.piotrowski@zdmikp.bydgoszcz.pl

Wojciech Nalazek, Wydział Inżynierii Ruchu – w tematach dotyczących sygnalizacji świetlnej (52) 582-27-74 wojciech.nalazek@zdmikp.bydgoszcz.pl

Wydział Inwestycji Miasta
Joanna Żmich-Fórmaniak
52 58 58 169
fax: 52 58 58 238 joanna.zmich@um.bydgoszcz.pl


Wydział Zarządzania Kryzysowego
Tomasz Matusiak
tel. 52 58-58-975
t.matusiak@um.bydgoszcz.pl

Wydział Mienia i Geodezji
Jarosław Przewoźniak 
tel. 52 58 58 415 jaroslaw.przewozniak@um.bydgoszcz.pl 

Krzysztof Mirowski
tel. 52 58 58 417 k.mirowski@um.bydgoszcz.pl

Małgorzata Kalas
tel. 52 58 58 190 malgorzata.kalas@um.bydgoszcz.pl

Joanna Florek 
tel. 52 58-58 153 joanna.florek@um.bydgoszcz.pl

Tomasz Semrau
tel. 52 58-59 188 tomasz.semrau@um.bydgoszcz.pl

Magdalena Paliga
tel. 52 58-59 413 magdalena.paliga@um.bydgoszcz.pl

Anna Miszewska
tel. 52 58-58 109 anna.miszewska@um.bydgoszcz.pl

Wydział Gospodarki Komunalnej
Bogna Rybacka
tel. 52 58 58 654 bogna.rybacka@um.bydgoszcz.pl

Magdalena Minga
tel. 52 58 59 234 m.minga@um.bydgoszcz.pl

Dominika Marciniak
tel. 52 58 59 267 dominika.marciniak@um.bydgoszcz.pl

Sylwia Kubiś
tel. 52 58 58 635 sylwia.kubis@um.bydgoszcz.pl

Krzysztof Galicki
tel. 52 58 58 118 kgalicki@um.bydgoszcz.pl


Miejska Pracownia Urbanistyczna
Małgorzata Pawlak
Tel 52 58 58 204 m.pawlakdominska@mpu.bydgoszcz.pl

Skontaktuj się z nami! Pomożemy wypełnić formularz Skontaktuj się z nami! Pomożemy wypełnić formularz Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 15:14 Rating: 5

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.