Skontaktuj się z nami!


Mieszkańców zainteresowanych projektami Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy UMB. Prosimy o kontakt mailowy: budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl bądź telefoniczny:


Skontaktuj się z nami na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo

www.facebook.com/bdgbo


budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl

tel. 52 58 58 926
tel. kom. 785 251 085 (sms)
godziny otwarcia:
poniedziałek   8:00 - 16:00
wtorek            8:00 - 18:00
środa               8:00 - 16:00
czwartek         8:00 - 16:00
piątek              8:00 - 14:00


Wydział Mienia i Geodezji


p. Jarosław Przewoźniak
tel.: 52 585 84 15
e-mail: jaroslaw.przewozniak@um.bydgoszcz.pl

p. Krzysztof Mirowski
tel.: 52 585 84 17
e-mail: k.mirowski@um.bydgoszcz.pl

p. Beata Gładych
tel.: 52 585 83 95
e-mail: beata.gladych@um.bydgoszcz.pl

p. Joanna Florek
tel.: 52 585 81 53
e-mail: joanna.florek@um.bydgoszcz.pl

p. Tomasz  Semrau
tel.: 52 585 82 72
e-mail: tomasz.semrau@um.bydgoszcz.pl

p. Maria Trybuszewska
tel.: 52 585 83 13
e-mail: maria.trybuszewska@um.bydgoszcz.pl

p. Arleta Prill-Junczyk
tel.: 52 585 84 84
e-mail: arleta.prill-junczyk@um.bydgoszcz.pl

p. Katarzyna Dąbrowska
tel.: 52 585 94 35
e-mail: k.dabrowska@um.bydgoszcz.pl

p. Magdalena Paliga
tel.: 52 585 94 25
e-mail: magdalena.paliga@um.bydgoszcz.pl

p. Aleksandra Mączka-Piwowarska
tel.: 52 585 80 92
e-mail: maczka.piwowarska.akleksandra@um.bydgoszcz.pl
 

Wydział Edukacji i Sportu

p. Marek Wiśniewski
tel.: 52 585 89 87
e-mail: marekwisniewski@um.bydgoszcz.pl

p. Sławomir Kabat
tel.: 52 585 94 69
e-mail: sławomir.kabat@um.bydgoszcz.pl

Wydział Zieleni i Gospodarki Komunalnej

p. Sylwia Kubiś
tel.: 52 585 86 35
e-mail: sylwia.kubis@um.bydgoszcz.pl

p. Justyna Olszewska
tel.: 52 585 80 32
e-mail: j.olszewska@um.bydgoszcz.pl

p. Joanna Mostowska
tel.: 52 585 88 73
e-mail: j.mostowska@um.bydgoszcz.pl


p. Krzysztof Galicki
tel.: 52 585 88 18
e-mail: kgalicki@um.bydgoszcz.pl


p. Kinga Rubaszewska
tel.: 52 585 86 69
e-mail: kinga.rubaszewskaa@um.bydgoszcz.pl


p. Magdalena Minga
tel.: 52 585 92 34
e-mail: m.minga@um.bydgoszcz.pl


p. Sławomir Ciesielski
tel.: 52 585 86 27
e-mail: s.ciesielski@um.bydgoszcz.pl


p. Justyna Zawidowska
tel.: 52 585 82 70
e-mail: j.zawidowska@um.bydgoszcz.pl


p. Dominika Marciniak
tel.: 52 585 92 67
e-mail: dominika.marciniak@um.bydgoszcz.pl


p. Mariusz Obodziński
tel.: 52 585 84 66
e-mail: mariusz.obodzinski@um.bydgoszcz.pl


p. Piotr Rzepa
tel.: 52 585 89 29
e-mail: p.rzepa@um.bydgoszcz.pl


p. Lidia Kuś
tel.: 52 585 80 30
e-mail: lidia.kus@um.bydgoszcz.pl


p. Krystian Noskowski
tel.: 52 585 88 28
e-mail: k.noskowski@um.bydgoszcz.pl



Wydział Inwestycji Miasta

p. Lilianna Jasiek
tel.: 52 585 92 71
e-mail: lilianna.jasiek@um.bydgoszcz.pl

p. Kamila Sobiś
tel.: 52 585 92 29
e-mail: kamila.sobis@um.bydgoszcz.pl

Wydział Zarządzania Kryzysowego 


p. Tomasz Matusiak

tel. 52 58 58 975
e- mail: t.matusiak@um.bydgoszcz.pl


Biuro Kultury Bydgoskiej

p. Magdalena Zdończyk
tel.: 52 585 81 89
e-mail: magdalena.zdonczyk@um.bydgoszcz.pl

Biuro Komunikacji Społecznej

p. Natalia Babachanian
tel.: 52 585 84 82
e-mail: natalia.babachanian@um.bydgoszcz.pl


p. Jacek Rosół
tel.: 52 585 89 26
e-mail: jacek.rosol@um.bydgoszcz.pl


p. Agnieszka Przybył
tel.: 52 585 89 62
e-mail: agnieszka.przybyl@um.bydgoszcz.pl


p. Mikołaj Gabinecki
tel.: 52 585 84 83
e-mail: mikolaj.gabinecki@um.bydgoszcz.pl



Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą


p. Agnieszka Nowak
tel.: 52 585 91 50
e-mail: agnieszka.nowak@um.bydgoszcz.pl

Miejski Konserwator Zabytków

p. Sławomir Marcysiak
tel.: 52 585 84 99
e-mail: mkz@um.bydgoszcz.pl

Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

p. Przemysław Biegański
tel.: 52 585 92 37
e-mail: przemyslaw.bieganski@um.bydgoszcz.pl

Inżynier Miasta

p. Andrzej Przybyła   
tel.: 52 582 27 02
e-mail: inżynier.miasta@um.bydgoszcz.pl  

Miejska Pracownia Urbanistyczna

p. Agnieszka Leis
tel.: 52 585 94 15
e-mail: a.leis@mpu.bydgoszcz.pl


p. Danuta Znaczko
tel.: 52 585 84 48
e-mail: d.znaczko@mpu.bydgoszcz.pl


p. Adam Jankowski
tel.: 52 585 82 66
e-mail: a.jankowski@mpu.bydgoszcz.pl


p. Paweł Tyrakowski
tel.: 52 585 83 79
e-mail: p.tyrakowski@mpu.bydgoszcz.pl


Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej

p. Marek Stanek - budowa ulic, parkingów
tel.: 52 582 27 75
e-mail: marek.stanek@zdmikp.bydgoszcz.pl

p. Katarzyna Bałażyk - organizacja ruchu, rower miejski
tel.: 52 582 27 35   
e-mail: katarzyna.balazyk@zdmikp.bydgoszcz.pl

p. Jacek Piotrowski - sprawy utrzymaniowe, remonty
tel.: 52 582 27 15   
e-mail: jacek.piotrowski@zdmikp.bydgoszcz.pl

p. Dariusz Radzimski - budowa oświetlenia, doświetlanie przejść   
tel.: 52 582 27 01   
e-mail: dariusz.radzimski@zdmikp.bydgoszcz.pl

p. Tomasz Simiński - transport publiczny
tel.: 52 582 27 61
e-mail: tomasz.siminski@zdmikp.bydgoszcz.pl

Bydgoskie Centrum Sportu

p. Michał Jarocha
tel.: 52 376 22 82
e-mail: m.jarocha@bcsbydgoszcz.pl


LPKiW "Myślęcinek"

p. Sandra Tyczyno
tel.: 668 367 096
e-mail: rzecznik@myslecinek.pl

Administracja Domów Miejskich

p. Leokadia Sojka
tel.: 52 348 88 70
e-mail: l.sojka@adm.com.pl

p. Dorota Nowakowska
tel.: 52 348 89 20
e-mail: d.nowakowska@adm.com.pl

p. Maciej Grabowski
tel.: 52 348 87 60
e-mail: m.grabowski@adm.com.pl


p. Violetta Schulz
tel.: 52 348 87 28
e-mail: v.schulz@adm.com.pl

Wydział Zintegrowanego Rozwoju


p. Anita Marcinkiewicz
tel.: 52 585 83 08
e-mail: a.marcinkiewicz@um.bydgoszcz.pl

p. Ewelina Rejs
tel.: 52 585 92 36
e-mail: ewelina.rejs@um.bydgoszcz.pl

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja


p. Maciej Kowalski
tel.: 52 586 09 53
e-mail: maciej.kowalski@mwik.bydgoszcz.pl


p. Bartłomiej Szatkowski
tel.: 52 586 09 51
e-mail: bartlomiej.szatkowski@mwik.bydgoszcz.pl


 KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie  Art. 6 ust.1 lit. c, RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze

1.    Administratorem Państwa danych osobowych jest

    Gmina Miasto Bydgoszcz z siedzibą przy ul. Jezuickiej 1, 85-102 Bydgoszcz

2.    W sprawach związanych z ochroną swoich danych możecie się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą e-mail: iod@um.bydgoszcz.pl

lub pisemnie na adres:

    Urząd  Miasta Bydgoszczy, Inspektor Ochrony Danych, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz

3.    Państwa dane osobowe  przetwarzane będą na podstawie ar. 6 ust. 1 lit. a,b,c oraz art. 9 ust. 2 lit. a,b,c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO w celu realizacji programu Bydgoski Budżet Obywatelski
4.    Podanie danych osobowych jest wymagane na podstawie przepisów prawa.
5.    Nie podanie danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa będzie skutkować brakiem możliwości wszczęcia sprawy lub wydaniem decyzji o odmowie załatwienia wnioskowanej sprawy.
6.    Państwa dane osobowe będą udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
7.    Do Państwa danych osobowych mogą mieć dostęp, wyłącznie na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania , podmioty zewnętrzne realizujące usługi na rzecz Urzędu Miasta Bydgoszczy, w szczególności firmy informatyczne świadczące usługi utrzymania i rozwoju systemów informatycznych.
8.    Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa w szczególności ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz aktach wykonawczych do tej ustawy.
9.    W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych jesteście Państwo uprawnieni do:
a.    Dostępu do swoich danych osobowych.
b.    Poprawiania swoich danych osobowych.
c.    Wniesienia żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania  w przypadku:
i.    zakwestionowania prawidłowości danych osobowych lub podstawy prawnej ich przetwarzania,
ii.    potrzeby zapobieżenia usunięcia Państwa danych osobowych , pomimo wygaśnięcia prawnego tytułu do ich przetwarzania przez Urząd Miasta Bydgoszczy, w celu umożliwienia Państwu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
d.    Wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 08:30 Rating: 5

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.