Nowe urządzenia rekreacyjne w Brdyujściu

Zlecamy rozbudowę siłowni plenerowej o nowe urządzenia rekreacyjne w Brdyujściu. Obiekt przy szkole zyska atrakcyjne urządzenia zachęcające do ćwiczeń dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Zadanie do realizacji wybrali mieszkańcy.


Obiekt znajduje się na terenie Szkoły Podstawowej nr 43 przy ul. Łowickiej 45. Zgodnie z dokumentacją projektową siłownia zostanie rozbudowana o dodatkowe urządzenia do ćwiczeń różnych partii mięśni . Jedno z nich, do wyciskania górą, przystosowane będzie również do osób z niepełnosprawnościami, które korzystają z wózków. Poza tym teren zostanie ogrodzony, wyposażymy go w dodatkową ławkę, regulamin i kosz na śmieci.



Obecnie trwa postępowanie, które wyłoni wykonawcę prac budowlanych. Po podpisaniu umowy zajmą one około 2 miesięcy. Zadanie do realizacji wybrali mieszkańcy w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Na jego realizację zabezpieczyliśmy blisko 70 tysięcy złotych. Warto podkreślić, że opracowana wcześniej dokumentacja umożliwia realizację w kolejnych latach dodatkowej infrastruktury dedykowanej dzieciom.



Trwa weryfikacja obywatelska

15 lipca zakończyło się zgłaszanie pomysłów do nowej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 15 października trwa weryfikacja obywatelska projektów na stronie www.bydgoszcz.pl/weryfikacjaBBO. Weryfikacja obywatelska projektów zgłoszonych do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego polega na przekazywaniu opinii mieszkańców Bydgoszczy o zgłoszonych projektach. W dniach 1-30 grudnia odbędzie się głosowanie – wtedy bydgoszczanie zdecydują, które propozycje doczekają się realizacji w 2022 roku. Przypomnijmy, że na zadania BBO miasto zagwarantowało w tym roku kwotę blisko 16 mln zł.
 





Nowe urządzenia rekreacyjne w Brdyujściu Nowe urządzenia rekreacyjne w Brdyujściu Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:19 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.