Będzie jaśniej dzięki BBO. Pojawią się nowe latarnie

Na długim odcinku ul. Inwalidów wzdłuż działek oraz nieoświetlonym fragmencie ul. Toruńskiej , w Łęgnowie Wsi, zostaną zamontowanie latarnie. Miasto właśnie podpisało umowę. Wszystkie te inwestycje realizowane są w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

W sumie umowa na zaprojektowanie i montaż nowego oświetlenia  w ramach BBO dotyczy trzech miejsc w Bydgoszczy. Właśnie podpisana z wykonawcą umowa obejmuje montaż dwóch dodatkowych lamp, które spowodują, że jaśniej będzie na boisku przy ul. Mochelskiej na Piaskach. W tym roku na stadionie zostały zamontowane nowe siedziska.

Znacznie większy zakres prac zaplanowany jest na wysokości ul. Inwalidów 19  na osiedlu Bydgoszcz Wschód-Siernieczek – to uczęszczana trasa w kierunku Fordonu. 


Nowe lampy zostaną zamontowane na 200-metrowym odcinku ul. Inwalidów, tam gdzie znajdują się ogrody działkowe obok powstałego w ramach BBO parkingu. Podobny zakres, 220 metrów, będą miały prace przy ul. Toruńskiej w Łęgnowie Wsi. To kontynuacja dotychczasowych robót na tym odcinku.


Wszystkie latarnie będą energooszczędne. Prace potrwają trzy miesiące.

BBO – kolejna edycja, kolejne pomysły

Mieszkańcy zgłosili kolejne 758 pomysłów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Kilka z nich to pomysły związane z rozwojem terenów przy ul. Piwnika-Ponurego. Obecnie trwa etap oceny wszystkich zgłoszonych projektów przez bydgoszczan. Do 15 października czekamy na opinie w ramach weryfikacji obywatelskiej. Jest za pomocą formularza na stronie www.bydgoszcz.pl/weryfikacjaBBO.
Będzie jaśniej dzięki BBO. Pojawią się nowe latarnie  Będzie jaśniej dzięki BBO. Pojawią się nowe latarnie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:26 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.