Piknik na sportowo dla całej rodziny

Duży rodzinny piknik  w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego czeka na bydgoszczan już w najbliższą niedzielę, 25 września w Fordonie na stadionie miejskim przy ulicy Sielskiej.


Zapraszamy wszystkich już o godz. 12 na stadion miejski przy ul. Sielskiej. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w olimpiadzie biegowej, a także szeregu innych dyscyplin sportowych. Dla najmłodszych przygotowano sporo atrakcji. Wśród nich są m.in. pokaz baniek mydlanych, fotobudka, balonowe figurki, warsztaty kreatywne, czy kolorowe warkoczyki. Piknik organizowany jest w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

W programie m.in.:olimpiada biegowa, dmuchańce, szereg dyscyplin sportowych, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, fotobudka,wata cukrowa i popcorn,warsztaty kreatywne,pokaz baniek mydlanych,balonowe figurki.

O godz. 14 na boisko wybiegną samorządowcy Metropolii Bydgoszcz i lokalni dziennikarze. Po przerwie spowodowanej pandemią rozegrają Wielki Mecz Charytatywny. Drużyny spotkają się już po raz szósty. Środki zebrane podczas poprzednich edycji przekazane zostały Bydgoskiemu Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie. Dzięki przekazanym pieniądzom dzieci mogły wyjechać na kolonie i wycieczki po regionie.

Rodzinny Piknik Sportowy (godz. 12.00) i Wielki Mecz Charytatywny (godz. 14.00), niedziela, 25 września, ul. Sielska 12b. Wstęp wolny. 

 

Piknik na sportowo dla całej rodziny Piknik na sportowo dla całej rodziny Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:05 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.