Przyjdź z rodziną na wyjątkowe wydarzenie - zgłoś pomysł do BBO i weź udział w grze miejskiej

Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 26 maja, na piknik Eko-Aktywni w parku nad Kanałem Bydgoskim przy V śluzie! Przyjdź z rodziną, baw się i zgłoś swój projekt do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego! Gry miejskie i ekologiczne atrakcje

Piknik Eko-Aktywni to nie tylko okazja do zgłaszania projektów w naszym mobilnym punkcie, ale także mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. W programie m.in.

  • gra miejska dotycząca Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego: zadania nawiązywać będą do inwestycji zrealizowanych z BBO nad Kanałem Bydgoskim. W programie m.in. wizyta na pszczelim placu zabaw, gra w bule i zjazd tyrolką! Zapraszamy rodziny (grupy) do uczestnictwa we wspólnej zabawie. Startujemy o godzinie 11 (ostatnia grupa będzie mogła rozpocząć grę o godz. 14:30). 

  • konkursy i animacje o tematyce ekologicznej

  •  konkursy i zabawy dla najmłodszych: dla dzieci przygotowaliśmy wiele gier i zabaw, które zapewnią im świetną rozrywkę

  • stoisko informacyjne Rowerowej Stolicy Polski. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych rowerzystów

  • zumba z Bydgusią

Ponadto - wspólne sprzątanie z Radą Osiedla Wilczak - Jary oraz poczęstunek od Rady Osiedla Okole. 

Zgłoś swój projekt. Jak to zrobić?

Podczas pikniku będziesz mógł skorzystać z naszej pomocy - wspólnie zgłosimy Twój projekt do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Przypominamy, że projekty można zgłaszać w czterech kategoriach:

  • Osiedlowe: projekty dla poszczególnych osiedli.
  • Ponadosiedlowe
  • Społeczne: Projekty nieinwestycyjne.
  • Mikroprojekty osiedlowe: mniejsze projekty dla osiedli.

Ważne informacje

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie elektronicznie do 30 czerwca 2024 r. 


Dlaczego warto przyjść?

Bydgoski Budżet Obywatelski to sposób na aktywne włączenie się w rozwój swojej okolicy. Przyjdź na piknik Eko-Aktywni, zgłoś swój projekt i zobacz, jak Twoja inicjatywa zmienia Bydgoszcz. 

Pomoc i wsparcie

Podczas pikniku możesz liczyć na naszą pomoc - odpowiemy na Twoje pytania dotyczące zgłaszania projektów. Napisz na budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl lub skorzystaj z numeru telefonu 52-58-58-962, aby uzyskać więcej informacji.

Przyjdź z rodziną na wyjątkowe wydarzenie - zgłoś pomysł do BBO i weź udział w grze miejskiej  Przyjdź z rodziną na wyjątkowe wydarzenie - zgłoś pomysł do BBO i weź udział w grze miejskiej Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:31 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.