Mapa miasta

Mapa miasta z zaznaczonymi nieruchomościami  Miasta Bydgoszczy

  Sprawdź czy teren stanowi własność Miasta Bydgoszczy

Zgłaszane projekty inwestycyjne muszą być zlokalizowane na terenie należącym do miasta Bydgoszczy lub do Skarbu Państwa (we władaniu miasta). Miasto musi posiadać tytuł prawny do gruntu na którym ma być zlokalizowana inwestycja, nie ma możliwość zrealizowania inwestycji na terenie prywatnym.

Mapa miasta  ma jedynie charakter pomocniczy, w stosunku do prowadzonej przez Zespół ds. weryfikacji projektów szczegółowej weryfikacji projektów zgłoszonych w ramach programu Bydgoski Budżet Obywatelski.

Mapy dla mieszkańców Bydgoszczy przygotowała Miejska Pracownia Urbanistyczna - stan na maj 2021 rok.

 

  Nieruchomości Miasta Bydgoszczy

LINK (do mapy w nowym oknie)



Inne przydatne mapy Miasta Bydgoszczy pomocna przy składaniu projektów:

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego dostępne są na stronie www.mpu.bydgoszcz.pl



Masz pytanie? Napisz: budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl

Skontaktuj się w sprawie szczegółów z pracownikami Wydziału Mienia i Geodezji Urzędu Miasta Bydgoszczy:
Jarosław Przewoźniak     tel. 052 - 585 8415    jaroslaw.przewozniak@um.bydgoszcz.pl
Krzysztof Mirowski     tel. 052 - 585 8417    k.mirowski@um.bydgoszcz.pl
Beata Gładych    tel. 052 - 585 8395    beata.gladych@um.bydgoszcz.pl
Joanna Florek     tel. 052 - 585 8153    joanna.florek@um.bydgoszcz.pl
Tomasz  Semrau    tel. 052 - 585 9272    tomasz.semrau@um.bydgoszcz.pl
Emilia Wiśniewska    tel. 052 - 585 8109     emilia.wisniewska@um.bydgoszcz.pl
Patrycja Kotowska-Bernat    tel. 052 - 585 8421    patrycja.kotowska@um.bydgoszcz.pl
Katarzyna Dąbrowska     tel. 052 - 585 9435    k.dabrowska@um.bydgoszcz.pl
Magdalena Paliga    tel. 052 - 585 9425    magdalena.paliga@um.bydgoszcz.pl
Paulina Synakiewicz    tel. 052 - 585 8104    Paulina.Synakiewicz@um.bydgoszcz.pl

Mapa miasta Mapa miasta Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:07 Rating: 5

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.