Nowy chodnik na Czyżkówku

Wkrótce przebudowany zostanie chodnik po zachodniej stronie ul. Wiejskiej. Prace będą prowadzone na odcinku od Łanowej w kierunku ul. Chełmżyńskiej. Zadanie trafiło do realizacji dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.
ul. Wiejska zimą
W ubiegłym roku mieszkańcy Czyżkówka za najważniejsze inwestycje uznali budowy i remonty chodników. Do realizacji trafiły dwa zadania, w tym przebudowa chodnika na ul. Wiejskiej. Pomysł poparło w trakcie głosowania  nad Bydgoskim Budżetem Obywatelskim 271 osób.
ul. Wiejska zimą
Na półkilometrowym odcinku stare płyty mają zostać zastąpione kostką betonową. Prace rozpoczną się po sfinalizowaniu procedury związanej z wyborem wykonawcy zadania. Miasto zabezpieczyło na ten cel około 170 tysięcy złotych. 
ul. Wiejska zimą
Warto wiedzieć:
W tym roku trwa już 6. edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki dobrym wynikom finansowym miasta, bydgoszczanie zadecydują o podziale dwukrotnie większej niż w ubiegłym roku kwoty na osiedlowe inwestycje. Na Czyżkówku będzie to blisko 242 tysiące złotych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.bdgbo.pl.
ul. Wiejska zimą

Nowy chodnik na Czyżkówku Nowy chodnik na Czyżkówku Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 10:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.