Nowości na placu zabaw na Piaskach

Odnowiony plac zabaw przy ulicy Mochelskiej sprawi jeszcze więcej radości najmłodszym. Rozpoczęliśmy przygotowania do jego doposażenia i odnowienia istniejących urządzeń. Cały teren dzięki środkom z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego zyska bezpieczna nawierzchnię.
Plac zabaw na Piaskach zajmuje powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych.  Znajduje się na nim szereg różnych urządzeń. Część z nich lata świetności ma za sobą. Stąd pomysł mieszkańców, by je odnowić, a wolną jeszcze przestrzeń wykorzystać na inne atrakcje. 
Zyskał on największe poparcie w trakcie głosowania na zadania finansowane z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Obecnie trwa procedura wyboru wykonawcy zadania. Będzie on odpowiedzialny miedzy innymi za zamontowanie trampoliny, roboty malarskie oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt poliuretanowych. To bezpieczny dla środowiska materiał antypoślizgowy i  amortyzujący upadki. Wszystkie prace po podpisaniu umowy nie powinny zająć około 4 miesięcy. W poprzednich latach dzięki środkom BBO plac zyskał oświetlenie i ogrodzenie.Nowości na placu zabaw na Piaskach Nowości na placu zabaw na Piaskach Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 08:43 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.