Rozbudowa placu zabaw i rekreacji na Wzgórzu Wolności – ogłosiliśmy przetarg

Ruszył przetarg na rozbudowę ogólnodostępnej bazy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 56. Pomysł na doposażenie placu zabaw i rekreacji zwyciężył w głosowaniu mieszkańców w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.4 marca ruszył przetarg na rozbudowę placu rekreacyjno-sportowego, na którym w 2018 roku, pomiędzy istniejącym boiskiem, a ulicą Karpacką powstała bieżnia z trzema torami. Obiekt wyposażony został także w zestawy 3 bloków startowych. Bliżej istniejącego boiska zlokalizowano skocznię w dal z rozbiegiem. Po północnej stronie powstał natomiast tor przeszkód z elementami placu zabaw. Zamontowano tam takie urządzenia jak linarium, płotki do przeskoków, równoważnię i minikaruzelę. Z myślą o dzieciach niepełnosprawnych zaprojektowano huśtawkę typu bocianie gniazdo.
W ramach toczącego się postępowania planowana jest rozbudowa placu zabaw – dobudowany zostanie zestaw zabawowy, który zachęci dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. W ramach inwestycji planuje się również wydłużenie do 100 metrów powstałej wcześniej bieżni. W ramach zadania zostanie również dokończony plac apelowy, na którym dzieci będą mogły m.in. bawić się w chodnikowe gry.

Wykonawca na realizację tego przedsięwzięcia będzie miał kilka miesięcy. Planowane oddanie do użytkowania placu rekreacyjno-sportowego to druga połowa roku. Termin składania ofert upływa 19 marca br.
Rozbudowa placu zabaw i rekreacji na Wzgórzu Wolności – ogłosiliśmy przetarg Rozbudowa placu zabaw i rekreacji na Wzgórzu Wolności – ogłosiliśmy przetarg Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:21 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.