Skorzystaj z pomysłów studentów Wzornictwa - zgłoś pomysł do BBO!

Trwa zgłaszanie projektów przez bydgoszczan do  kolejnej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym mieszkańcy wybiorą zadania za rekordową kwotę – 16 mln zł.
Zachęcamy bydgoszczan do zgłoszenia pomysłów do BBO, w których mogą wykorzystać projekty wykonane przez studentów Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego
Formularz zgłoszeniowy do BBO znajduje się  na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo 
Studenci Wzornictwa UTP projektują różnego rodzaju obiekty w przestrzeni miejskiej oraz  wskazane miejsca. Do tej pory ich prace zainspirowały m.in. mieszkańców Starego Fordonu, a także wsparły Bydgoską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dla Miasta Bydgoszczy projektowali dla Plastyka Miejskiego i Rady do Spraw Estetyki. Ich realizacje można już oglądać w Bydgoszczy.
Projekty studentów Wzornictwa mogą pomóc Państwu w opracowaniu  Waszego  pomysłu w BBO na podwórko, ulicę czy skwer. Zainspirują, pokażą jak można inaczej.
Przedstawiane wybrane projekty stanowią własność UTP. Wszystkie prezentowane projekty objęte są prawami autorskimi.W tym roku mieszkańcy do BBO – oprócz projektów osiedlowych  i ponadosiedlowych (o wartości do 1,7 mln zł) – w tym roku mogą zgłaszać małe projekty społeczne (o wartości do 46,8 tys. zł) , czyli zadania o charakterze nie inwestycyjnym z zakresu m.in. kultury, edukacji, sportu czy ekologii.
Szczegółowe informacje o programie Bydgoski Budżet Obywatelski można znaleźć  TUTAJ
Zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Wzornictwa UTP! Szczegółowe informacje na temat wydziału znajdują się tutaj:  www.wzornictwo.utp.edu.pl Profil wydziału na Facebooku znajduje się tutaj: www.facebook.com/WzornictwoUtp
Etap  zgłaszania pomysłów do BBO mija 12 czerwca. Na pozytywnie zweryfikowane projekty, bydgoszczanie zagłosują w październiku. Jeśli projekt zdobędzie odpowiednią ilość głosów, trafi do realizacji.

Skorzystaj z pomysłów studentów Wzornictwa - zgłoś pomysł do BBO! Skorzystaj z pomysłów studentów Wzornictwa - zgłoś pomysł do BBO! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 16:06 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Kreatywni studenci to skarb dla uczelni jak widać. Ciekawe co tacy z architektury krajobrazu by wymyślili, moja znajoma w Warszawie jest na takim kierunku http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial-architektury/architektura-krajobrazu . I nie ukrywam, ma głowę pełną pomysłów, wydaje mi się, że będzie świetna w tym zawodzie. I może mnie też coś zaprojektuje z czasem.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.