Zadania małe i duże. Sprawdź i zagłosuj!

Bydgoski Budżet Obywatelski to również duże projekty ponadosiedlowe. W tej kategorii o głosy mieszkańców walczy 10 zadań. Zdecyduj jakie inwestycje realizować w pierwszej kolejności. Przypominamy, że głosowanie trwa do końca października.
Karta do głosowania znajduje się na stronie www.bdygoszcz.pl/bbo


Na projekty ponadosiedlowe zarezerwowaliśmy kwotę ponad 3,4 mln zł z 16 mln złotych . W tej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego głosować można na 10 projektów. Są to następujące zadania:
    Budowa parkingu osiedlowego przy ulicy Solskiego na Szwederowie
    Budowa energooszczędnego oświetlenia wraz z budową małej architektury po obu stronach  Starego Kanału Bydgoskiego pomiędzy 4 a 5 śluzą
    Rewitalizacja Kanału Bydgoskiego. Budowa ścieżki pieszo – rowerowej. Stworzenie miejsc wypoczynku po obu stronach Kanału na Miedzyniu i Flisach.
    Edukacyjne gry terenowe dla uczniów klas 7 i 8 bydgoskich szkół podstawowych (projekt 10 szkół na terenie całego miasta)
    Budowa boiska dla dzieci i młodzieży przy stadionie na Wzgórzu Wolności
    Budowa ulic Harcerskiej, Maratońskiej i Weteranów na osiedlu Bydgoszcz Wschód
    Budowa wież lęgowych dla jerzyków w bydgoskich parkach na Szwederowie, Okolu i Bartodziejach
    Rozbudowa i doposażenie bezpłatnej wypożyczalni rowerów wodnych w Brdyujściu
    Budowa I etapu Wielkiej pętli Fordonu – trasy m.in. dla biegaczy, rowerzystów, spacerowiczów u podnóża zboczy w Nowym Fordonie
    Rewitalizacja obiektów sportowych TKKF Świt na Wilczaku

Projekty ponadosiedlowe są prezentowane w II części karty do głosowania lub ankiety. Należy wybrać tylko jeden z 10 projektów. Z opisami wszystkich projektów można zapoznać się na stronie https://www.bdgbo.pl. Zagłosować można klikając TUTAJ.
Zadania małe i duże. Sprawdź i zagłosuj! Zadania małe i duże. Sprawdź i zagłosuj! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:37 Rating: 5

2 komentarze:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.