Piaski z najwyższą frekwencją

Dodatkowe 100 tysięcy złotych w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego trafi na Piaski. Frekwencja na tym osiedlu wyniosła ponad 76,77 %.
Zachęcamy do zgłaszania projektów do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego  - czas już tylko do 15 lipca. Projekty można zgłaszać elektronicznie na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo Walka o rekord frekwencji w naszym mieście była bardzo zacięta. Frekwencja dla całego miasta wyniosła 70,15 %. Osiedlem z najwyższą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich były Piaski. Zaraz za nimi znalazła się Smukała – Opławiec - Janowo, trzecie miejsce przypadło mieszkańcom Górzyskowa.

Zgodnie z zapowiedzią prezydenta Rafała Bruskiego osiedle, które odnotuje najwyższą frekwencję otrzyma dodatkowe 100 tysięcy złotych na zadania w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. To oznacza, że w przyszłorocznym budżecie miasta Prezydent Miasta zwróci się do Rady Miasta o ujęcie dodatkowych zadań na osiedlu Piaski w wysokości 100 tys. zł. To w tej dzielnicy mieszkańcy najchętniej poszli do urn wyborczych. W sumie swoje głosy oddało 76,77 % wszystkich mieszkańców tego osiedla. O tym jakie pomysły mieszkańców zostaną zrealizowane zdecydują sami mieszkańcy.

Przypomnijmy, że zadania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim realizowane są na wszystkich bydgoskich osiedlach. Są to zadania ogólnodostępne, z których korzystać mogą wszyscy bydgoszczanie. Tylko do środy, 15 lipca czekamy na pomysły do tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wydania jest ponad 16 mln złotych. Zachęcamy też do zgłaszania ekoprojektów. Projekty można zgłaszać elektronicznie na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo 

Piaski z najwyższą frekwencją Piaski z najwyższą frekwencją Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:44 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.