Zgłoś pomysł do BBO – zainspiruj się pracami studentów wzornictwa

Trwa zgłaszanie projektów do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku mieszkańcy mają wydania 16 milionów złotych. Zachęcamy bydgoszczan do zgłoszenia pomysłów, w których mogą wykorzystać projekty wykonane przez studentów Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Zgłoś pomysł na www.bydgoszcz.pl/bbo

Studenci Wzornictwa UTP projektują różnego rodzaju obiekty w przestrzeni miejskiej oraz wskazane miejsca. Do tej pory ich prace zainspirowały m.in. mieszkańców Miedzynia i Prądów, Starego Fordonu, a także skorzystała z nich Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Dla Miasta Bydgoszczy projektowali m.in. w porozumieniu z  Plastykiem Miejskim i Radą do Spraw Estetyki.

Ich zrealizowany projekt  w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego to np. nowoczesna ławka nad Kanałem Bydgoskim na Miedzyniu.
Projekty studentów Wzornictwa mogą pomóc Państwu w zgloszeniu  pomysłu w BBO na podwórko, ulicę czy skwer. Zainspirują, pokażą jak można inaczej, zaaranżować wspólną przestrzeń. Przedstawiane wybrane projekty stanowią własność UTP. Wszystkie prezentowane projekty objęte są prawami autorskimi. Zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Wzornictwa UTP! Szczegółowe informacje na temat wydziału znajdują się tutaj. Profil wydziału na Facebooku znajduje się tutaj.

Najnowsze prace znajdują się TUTAJ.

Etap  zgłaszania pomysłów do BBO mija 15 lipca. Na pozytywnie zweryfikowane projekty, bydgoszczanie zagłosują w listopadzie i grudniu. Jeśli projekt zdobędzie odpowiednią ilość głosów, trafi do realizacji. Do wyboru są trzy kategorie projektów: zadania osiedlowe, małe projekty społeczne oraz duże zadania ponadosiedlowe. Pomysłów może być wiele w różnych lokalizacjach miasta.
Szczegółowe informacje o programie Bydgoski Budżet Obywatelski na stronie WWW.BDGBO.PL
Zgłoś pomysł do BBO – zainspiruj się pracami studentów wzornictwa Zgłoś pomysł do BBO – zainspiruj się pracami studentów wzornictwa Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:22 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.