Zostań osiedlowym bohaterem. Konkurs promujący głosowanie w BBO rozstrzygnięty!

Znamy wyniki konkursu na krótki filmik i plakat promujący zbliżające się głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Najciekawsze pomysły zostały nagrodzone – pierwsze miejsce zajął plakat pt. „Zostań osiedlowym bohaterem” i film pt. „Masz wpływ”. Mieszkańcy będą oddawać swoje głosy w dniach 1-30 grudnia.

Do konkursu wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń, każde z nich w oryginalny sposób zachęca do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. W kategorii plakat pierwsze miejsce przypadło Kamilowi Landowskiemu za plakat pt. „Zostać osiedlowym bohaterem”. W nagrodę otrzymuje tablet.

Drugie miejsce i smartwatch trafia do Urszuli Kempy za plakat „Razem można wiele zmienić”. Z kolei trzecie miejsce zajmuje Błażej Witkowski za plakat pt. „Kazimierz Wielki – Bydgoski Budżet Obywatelski”.

Druga kategoria przyniosła ciekawe, krótkie filmiki promujące program BBO. Film pt. „Masz wpływ” autorstwa Marcina „Heti” Matczaka zajmuje pierwsze miejsce, a jego twórca zdobywa tablet. Drugie miejsce i nagroda w postaci smartwatchy przypada Emilii Grodzkiej i Mai Paprockiej za film pt. „Twój głos ma znaczenie”. Ostatnie miejsce na podium należy do Szymona Frelichowskiego za film „Twój głos, Twoje miasto”.  Linki do filmów znajdują się TUTAJ.

 
Autorzy pozostałych  zgłoszonych plakatów i filmów  otrzymują dyplomy oraz miejskie gadżety.  

1 grudnia rusza głosowanie
Przypominamy, że głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego rusza 1 grudnia. Bydgoszczanie będą wybierać spośród kilkuset zgłoszonych pomysłów w trzech kategoriach: projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i małych projektów społecznych. Czasu na decyzję będzie sporo – głosowanie potrwa w dniach 1-30 grudnia . Samo głosowanie nie zajmie więcej niż 5 minut. To oznacza, że w 5 minut możemy wspólnie zdecydować na co wydać 16 milionów złotych! W zeszłym roku blisko 25 tys. bydgoszczan wskazało na różnorodne projekty, które realizujemy w całym mieście
Zostań osiedlowym bohaterem. Konkurs promujący głosowanie w BBO rozstrzygnięty!  Zostań osiedlowym bohaterem. Konkurs promujący głosowanie w BBO rozstrzygnięty! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:51 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.