Ostatnie godziny głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

To już ostatnie chwile, by wziąć udział w głosowaniu na projekty zgłoszone przez mieszkańców w tegorocznej edycji BBO. Na www.bydgoszcz.pl/bbo wybierz projekty osiedlowe, ponadosiedlowe i małe projekty społeczne. Do wydania 16 milionów złotych, a termin upływa w środę, 30 grudnia o północy!


Kilkadziesiąt projektów o charakterze rekreacyjnym i wypoczynkowym, kolejne pół setki dla aktywnych. Ciekawe propozycje dla seniorów i projekty związane z ekologią. A to nie wszystko. W sumie do wyboru mamy 352 różnorodne projekty. Każdy bydgoszczanin, który ukończył 16 lat może wytypować coś dla siebie. I to nie jeden pomysł, a trzy! W ramach tegorocznej edycji BBO wybieramy projekty w 3 kategoriach: 1 projekt osiedlowy, 1 projekt ponadosiedlowy i 1 mały projekt społeczny. Każdy głos jest niezależny od siebie.

Głosowanie jest wyjątkowo proste, wystarczy wejść na stronę: www.bydgoszcz.pl/bbo podać swoje dane i wybrać najciekawsze propozycje. Cała procedura zajmuje najwyżej kilka minut.


Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcić te kilka minut i oddać swój głos to koniecznie przeczytajcie tekst „Czekamy na Twój głos w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim”. Przedstawiamy tam kilka najważniejszych argumentów za wzięciem udziału w Programie.


Poniżej przedstawiamy też kilka realizacji, które powstały na bydgoskich osiedlach dzięki głosom mieszkańców:

Minitężnie solankowe – powstają w Fordonie, na Wyżynach i Osowej Górze. To zwycięski pomysł na projekt ponadosiedowy. Już wiosną skorzystamy z tej formy rekreacji.

Atrakcyjne place zabaw – co roku na osiedlach modernizowane są place zabaw dla najmłodszych. Na zdjęciu nowo otwarty plac zabaw na Bartodziejach. Motywem przewodnim zabaw będą z pewnością morskie przygody.

Strefy aktywności – to także jedno z zadań, które cieszy się popularnością wśród mieszkańców. Właśnie oddaliśmy w ręce młodych sportowców taką strefę na Bartodziejach przy ul. Gajowej.

Bezpieczne przejścia dla pieszych – na Jachcicach w tym roku poprawił się komfort pieszych przy ul. Saperów czy na Tatrzańskim przy ul. Pelplińskiej. Przejścia dla pieszych zostały doświetlone.
 

Ostatnie godziny głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim Ostatnie godziny głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:15 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Czy jutro (30 grudnia) będzie można jeszcze głosować?

    Bo północ 30 grudnia już za 9 godzin, a chyba nie o taki przekaz chodziło...

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.