Wygraj w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim z Muzeum Mydła!

Razem z Muzeum Mydła i Historii Brudu świątecznie zachęcamy do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Dołącz do akcji i odbierz sportową koszulkę z limitowanej serii oraz ekologiczne mydełko z Bydgoskiej Wytwórni Mydła. Głosować można do 30 grudnia na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo, a prezenty są tylko dla pierwszych 800 osób!Co zrobić, żeby odebrać koszulkę i mydełko?
1.       Zmień swoje zdjęcie profilowe na facebooku – użyj nakładki zachęcającej do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Wejdź na profil BBO: www.facebook.com/bdgbo;
instrukcja: Dodaj nakładkę zachęcającą do głosowania w BBO do zdjęcia profilowego:
Wybierz nakładkę z menu lub wyszukaj nakładkę: "Bydgoski Budżet Obywatelski".
Kliknij opcję Użyj jako zdjęcia profilowego, aby zapisać.
2.      W godz. 10.00-18.00 podejdź do Muzeum Mydła i Historii Brudu, które mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Długiej 13-17 i odbierz swój prezent. Upominki czekają na pierwsze 800 osób.
(sklep w trakcie świąt: 24.12. do 14:00, 25.12. nieczynne, 26.12. nieczynne, 27.12. nieczynne)

Ekologicznie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim
Nowe parki i drzewa, osiedlowe czujniki jakości powietrza, łąki kwietne czy zielone przystanki – w tym roku mieszkańcy Bydgoszczy zgłosili do BBO wyjątkowo dużo projektów o charakterze ekologicznym. Głosowanie na różnorodne pomysły trwa do 30 grudnia, na www.bydgoszcz.pl/bbo. Najczęściej pojawiające się pomysły to: nowe parki i skwery, drzewa, zakładanie łąk kwietnych, budowa zielonych przystanków komunikacji miejskiej, a także utworzenie nowych miejsc rekreacji i zabawy ze strefą edukacyjną np. dotyczącą pszczół, a także czujniki powietrza na konkretnych osiedlach. Wśród tego typu zadań nie brakuje też oryginalnych propozycji utworzenia miejskiego sadu z drzewami owocowymi, wykonania ekomuralu zachęcającego do sprzątania, budowy zielonych ekranów akustycznych, montażu domków dla owadów i ptaków czy oczyszczania zbiorników wodnych.


Prawdopodobnie najciekawsze muzeum w Polsce
Muzeum Mydła i Historii Brudu to miejsce, w którym najpierw wykonuje się własne mydło, a następnie zwiedza cały obiekt z przewodnikiem. Najważniejsza jest integracja i nauka przez zabawę, dlatego zarówno animatorzy jak i przewodnicy tryskają humorem. Niektóre rzeczy można powąchać, a nawet dotknąć, co sprawia, że jest tam jeszcze ciekawiej. Aby dostarczyć wysokiej jakości produktów, Muzeum stworzyło Bydgoską Wytwórnię Mydła, która zajmuje się tworzeniem naturalnych kosmetyków. Wytwórnia zaczynała oczywiście od mydeł, ale obecnie ma w swoim asortymencie również oleje, peelingi, hydrolaty, maski, balsamy do ust, kremy, szampony i wiele innych naturalnych produktów dostosowanych do każdej cery. Jako firmy bardzo mocno związane z Bydgoszczą chcą same decydować o naszym mieście, dlatego zachęcają wszystkich do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Więcej informacji o Muzeum Mydła i Historii Brudu na stronie www.muzeummydla.pl.


Wygraj w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim z Muzeum Mydła! Wygraj w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim z Muzeum Mydła! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 10:07 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.