Kino Jeremi wraca po przerwie

Od marca powracają filmowe czwartki w Kinie Jeremi. Pierwszy zaplanowany seans „Portret kobiety w ogniu” odbędzie się 4 marca o godz. 19.00 . Dzięki doposażeniu sali kinowej w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego w nowy projektor i serwer kinowy, obejrzymy w kinie filmy w jakości cyfrowej.


Po dłuższej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemicznymi zasiądziemy przed ekranem kina Jeremi w Fordonie. W czwartek, 4 marca o godz. 19.00 wyemitowany zostanie francuski melodramat o miłości. Portret kobiety w ogniu to film Céline Sciammy, który podbił serca publiczności festiwalu w Cannes i uwiódł jurorów, którzy nagrodzili go za scenariusz. Subtelny, a przy tym ognisty melodramat francuskiej reżyserki to pochwała kobiecego spojrzenia i jego imponujący manifest.


Pełen repertuar na marzec poniżej. Prosimy śledzić sytuację związaną z wprowadzaniem ewentualnych obostrzeń epidemicznych.

Kino Jeremi znajduje się w budynku XV LO, przy ul. Fieldorfa Nila 13. Bilety w cenie 11 zł normalny i 7 zł ulgowy (płatność tylko gotówką). Z biletów ulgowych mogą korzystać seniorzy, uczniowie oraz studenci. Rezerwacja biletów TUTAJ.

Zasady epidemiologiczne:  

Kino Jeremi wraca po przerwie Kino Jeremi wraca po przerwie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:29 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.