Nowy sezon wypożyczalni sprzętu wodnego w Brdyujściu

W poniedziałek 14 czerwca na Torze Regatowym w Brdyujściu ruszy nowy sezon wypożyczalni sprzętu wodnego prowadzonej przez Bydgoskie Centrum Sportu.

Bezpłatna wypożyczalnia rowerów wodnych na Torze Regatowym Brdyujście otwarta została kilka lat temu. Do tego celu zakupiono ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego zarówno sprzęt wodny jak i pomost. W ubiegłym roku z powodu pandemii Covid-19 wypożyczalnia była zamknięta. Teraz wracamy do atrakcji, która dotąd cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy.

Co można wypożyczyć?

Do dyspozycji jest 6 klasycznych rowerów wodnych, 1 rower z silnikiem spalinowym oraz 1 łódź motorowa.

Jak wypożyczyć sprzęt?


Wypożyczenie jest nieodpłatne. Wystarczy podać swoje dane i zaakceptować regulamin. Dla każdej osoby wydajemy kamizelkę asekuracyjną. Posiadamy standardowe kamizelki w rozmiarach od 30 kg w górę. W specjalistyczne zabezpieczenia należy wyposażyć się osobiście.

Godziny otwarcia wypożyczalni

Poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00

Sobota - niedziela 9.00 - 19.00

UWAGA! Wypożyczalnia będzie zamknięta w weekendy, w których na Torze Regatowym odbywają się zawody sportowe (19-20 czerwca, 6-8 sierpnia, 11-12 września, 25-29 września) 

Więcej szczegółów na stronie Bydgoskiego Centrum Sportu.


Nowy sezon wypożyczalni sprzętu wodnego w Brdyujściu Nowy sezon wypożyczalni sprzętu wodnego w Brdyujściu Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:52 Rating: 5

1 komentarz:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.