Piłkarskie Wakacje z Chemikiem

Z początkiem lipca rusza 9 edycja Oponeo Wakacji z Chemikiem. Otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej odbywać się będą przez cały lipiec. Akcja skierowana jest do najmłodszych, do 12 roku życia. Nie obowiązują zapisy. Link do wydarzenia (kliknij)

Treningi odbywać się będą przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku, w dwóch grupach:
- dla dzieci 9-12 lat w godz. 15:00-16:30;
- dla dzieci do 8. roku życia w godz. 17:00-18:30.


Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w 9 edycji akcji Oponeo Wakacje z Chemikiem. Są to otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia.

Celem zajęć jest aktywizacja dzieci przez sport oraz zapewnienie im możliwości aktywnego spędzenia wakacji. Akcja co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. W poprzednich edycjach uczestniczyło w niej po 350-450 uczestników.


Przez cały lipiec na obiektach przy ul. Glinki 79 dzieci mogą brać udział w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, a na koniec miesiąca odbywa się uroczysta gala podsumowująca miesiąc treningów.Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności. Na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów. Treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawniania i kwalifikacje. Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego. Poza zajęciami treningowymi organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zbiórka przed zajęciami odbywa się przed boiskiem ze sztuczną murawą na ul. Glinki 79. Należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz napoje.

Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, JAKO, SM Budowlani i RSM Jedność.

Zadanie realizowane jest z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
 

Piłkarskie Wakacje z Chemikiem Piłkarskie Wakacje z Chemikiem Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:53 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.