Muzyczna Karuzela na Błoniu z lat 50. i 60.

W ostatni weekend lipca na Skwerze 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich na bydgoskim Błoniu odbędą się dwa wyjątkowe koncerty: "MUZYCZNA KARUZELA Z PIOSENKAMI Z LAT 50. i 60.". Początek trzygodzinnych koncertów planowany jest o godzinie 18.00. Koncerty wybrane zostały przez mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. To mały projekt społeczny – ta kategoria projektów powstała z myślą w szczególności o seniorach (ale i całych rodzin), którzy dzięki muzyce będą mogli wrócić do czasów swojej młodości. Będzie można zatańczyć i pośpiewać wspólnie z artystami.W godzinach 18-21 w sobotę 24.07 i niedzielę 25.07 tego roku na Skwerze 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich na bydgoskim Błoniu usłyszymy największe i najbardziej znane przeboje polskich, a także zagranicznych artystów lat 50. i 60. ubiegłego wieku takich zespołów jak:

- Czerwone Gitary,

- Skaldowie,

- Czerwono - Czarni,

oraz artystów tj.:

- Karin Stanek,

- Natasza Zylska,

- Maria Koterbska,

- Czesław Niemen,

- Janusz Gniatkowski

i wielu innych.


Wystąpią dla Was artyści związani z bydgoskimi scenami rozrywki i klasyki. Znani Wam z licznych koncertów plenerowych m.in.:

- Joanna Wojnowska,

- Agnieszka Ostrowska,

- Valerijs Ivanovs,

- Hania Libront,

- Jurek Paterski,

- Sławomir Łopuszyński,

- Wiesław Nowicki,

- Sergij Morozow,

- Krzysztof Filasiński.

Zaśpiewają dla Was także artyści Opery Nova i zatańczą tancerze bydgoskiego baletu, a dla młodszej publiczności balonowe niespodzianki przygotowywać będą szczudlarze.


Koncerty wybrane zostały przez mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim, a organizatorem wydarzenia jest THE VOICE Krzysztof Filasiński.


Muzyczna Karuzela na Błoniu z lat 50. i 60.  Muzyczna Karuzela  na Błoniu z lat 50. i 60. Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 15:23 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.