„Zaczarowany saksofon” – koncert muzyki filmowej

„Vabank”, "07 zgłoś się".  "kraina Lodu, czy „Love story” to tylko niektóre motywy, które usłyszymy na wyjątkowym koncercie muzyki filmowej "Zaczarowany saksofon”. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy w niedzielę, 10 października, o godz. 13.00 do Hangaru Kultury w Nowym Fordonie.  Wydarzenie wybrali mieszkańcy w głosowaniu w  Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


Koncert  "Zaczarowany Saksofon" to propozycja skierowana zarówno dla starszych jak i młodszych odbiorców. Program stworzą piosenki oraz melodie pochodzące z najsłynniejszych filmów, musicali oraz bajek. Publiczność dorosła odbędzie sentymentalną podróż do świata filmów, takich jak "Vabank", "Love story", czy kultowego polskiego serialu "07 zgłoś się". Najmłodsi przeniosą się do jakże barwnej krainy dźwięków produkcji Walta Disney`a: "Krainy Lodu", "Króla Lwa", czy "Pięknej i Bestii". 

Wydarzenie rozpocznie się szczegółową prezentacją na temat niezwykłego instrumentu dętego jakim jest saksofon. Muzyka filmowa połączy pokolenia!

Wykonawcy:
Katarzyna Witkowska - śpiew, słowo o muzyce
Janusz Witkowski - saksofon altowy
Grzegorz Sikorski - instrument klawiszowy

Koncert odbędzie się w niedzielę, 10 października o godz. 13.00, w Hangarze Kultury, w sali widowiskowej  przy ul. Piwnika-Ponurego 10 w Nowym Fordonie. 

Wstęp jest bezpłatny.


Link do wydarzenia na FB: TUTAJ

W ramach tego projektu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego planowane są także kolejne koncerty w Hangarze Kultury:
21.11.2021 r. - Audycje muzyczne Filharmonii Pomorskiej pt. "Muzyczne perły" o godz. 11:00 dla seniorów i o godz. 13:00 dla dzieci.
17.12.2021 r. godz. 18:00 - Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

O szczegółach kolejnych wydarzeń oraz o ewentualnych zmianach w naszych planach, będziemy informować na bieżąco. 


 


„Zaczarowany saksofon” – koncert muzyki filmowej „Zaczarowany saksofon” – koncert  muzyki filmowej Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:06 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.