Uporządkowany skwer na Leśnym

Skwer przy ul. Powstania Listopadowego oraz Skromnej nabierze harmonijnego wyglądu. Odnowimy trawniki, dosadzimy kilkaset krzewów i kilka drzew, pojawią się też nowe ścieżki spacerowe. Zadanie zostało wybrane przez mieszkańców w głosowaniu w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Powtarzamy postępowanie przetargowe.


W poprzednich latach pomiędzy blokami usytuowanymi w tej części osiedla Leśnego ulokowane zostały m.in. plac do Street Workoutu, siłownia zewnętrzna, plac zabaw, czy stół do ping-ponga. Zaplanowaliśmy też zmianę otoczenia rekreacyjnych urządzeń. W zakres zadania wchodzą m.in. odnowienie istniejących trawników, wybudowanie chodników i elementów małej architektury. Dodatkowo dosadzonych zostanie wiele krzewów w formie żywopłotów (bukszpan, wiąz) oraz pojedynczych drzew (klony). Zadanie trafiło do realizacji w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Na ten projekt zagłosowało 150 bydgoszczan.


Obecnie trwa powtórzone postępowanie, w celu wybrania wykonawcy. Do pierwszego przetargu nie zgłosił się żaden podmiot. Ze szczegółowymi  warunkami zamówienie zainteresowani wykonawcy mogą zapoznać się TUTAJ.

Uporządkowany skwer na Leśnym  Uporządkowany skwer na Leśnym Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:18 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.