Kolejne wydarzenia w Hangarze Kultury

Hangar Kultury to sala widowiskowa przy ul. Jana Piwnika - Ponurego 10 w Nowym Fordonie. Wydarzenie odbywa się w ramach programu Bydgoski Budżet Obywatelski.


 Zapraszamy w piątek (3 czerwca) o godz. 17:30 na spektakl pt. " Bajeczki Cukiereczki" przygotowanym z okazji Dnia Dziecka. „Bajeczki cukiereczki" to muzyczna opowieść o dzieciństwie, radości, świecie smakołyków i przyjemności. Bajka ukazuje także ciemne strony jedzenia słodyczy, łasuchowania oraz braku umiaru. Spektakl nawołuje do konieczności zdrowego sposobu odżywiania, aktywnego trybu życia. Wszystko to zostanie ukazane w bogatej barwnej scenerii pełnej tańca, muzyki i śpiewu na żywo.

Kolejne wydarzenie także odbędzie się w czwartek (23 czerwca) i będzie to koncert familijny z okazji powitania lata pt. "Polskie jest piękne... najpiękniejsze" w wykonaniu studentów i wykładowców Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy pod przewodnictwem artystycznym prof. dr hab. Katarzyny Nowak-Stańczyk. Podczas koncertu artyści wykonają najpiękniejsze utwory polskich kompozytorów w wakacyjnym klimacie.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. 
Kolejne wydarzenia w Hangarze Kultury Kolejne wydarzenia w Hangarze Kultury Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 15:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.