Wakacje z Chemikiem zakończone

Blisko 400 młodych osób wzięło udział w Wakacjach z Chemikiem. W czwartek (28.07) nastąpiło oficjalne zakończenie tegorocznej edycji, w której udział wziął wiceprezydent Michał Sztybel. Zadanie realizowane było dzięki wyborowi mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. 

Atrakcji nie brakowało. Na wszystkie dzieci czekały upominki, a także nagrody dla zwycięzców poszczególnych konkursów. Dla najmłodszych dostępna była też strefa rozrywki.

Nagrody uczestnikom wręczał m.in. zastępca prezydenta Bydgoszczy Michał Sztybel. Tegoroczna edycja Oponeo Wakacji z Chemikiem przejdzie do historii. Jubileuszowa 10. edycja była rekordowa pod kilkoma względami. Przede wszystkim pod względem liczby uczestników. Blisko 400 dziewcząt i chłopców od początku lipca od poniedziałku do czwartku brało udział w zajęciach na obiektach przy ulicy Glinki. Treningi i zabawy z piłką prowadziło w sumie 25 trenerów BKS Chemik. Warto dodać, że udział dla wszystkich dzieci był bezpłatny.


- Cieszy nas tak duże zainteresowanie naszą akcją. Postaramy się w przyszłym roku pobić kolejne rekordy jeśli chodzi o frekwencję. Dla nas najważniejszy jest każdy młody człowiek, który rozpoczyna przygodę z piłką nożną dzięki Oponeo Wakacjom z Chemikiem - mówi Dominik Malicki, prezes sekcji piłkarskiej BKS Chemik.


Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Bydgoskie Centrum Sportu, JHM Development, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej, Kappa i SM Budowlani.
Wakacje z Chemikiem zakończone  Wakacje z Chemikiem zakończone Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 08:42 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.