Potańcówka w rytmie lat 80. i 90.tych nad Kanałem Bydgoskim

Już w piątek 19 sierpnia o godzinie 19.00 zapraszamy na ostatnią w tym roku, plenerową potańcówkę nad Kanałem Bydgoskim. Poprowadzi ją znany i lubiany wodzirej Piotr Wardowski.
Odbędzie się ona „na dechach” nad Kanałem Bydgoskim, przy wiadukcie kolejowym (dojście od ul. Nakielskiej na wysokości ul. Trentowskiego).

Oddajmy głos gospodarzowi imprezy wodzirejowi Piotrowi Wardowskiemu, który zaprasza wszystkich bydgoszczan do wspólnej zabawy: "Życie z pasją ma więcej kolorów" - to moje motto życiowe. Muzyka i sport to moje dwa największe zamiłowania,  które łącze w swoim życiu  i realizuję w mojej kochanej Bydgoszczy. Jestem od zawsze społecznikiem,  a  ludzie,  których dzięki temu spotykam są piękną nagrodą.  Na koniec,  prosto z serca - Cieszcie się każdą chwilą i mówcie swoim najbliższym: Kocham Cię! Piotr Wardowski".
Celem projektu społecznego realizowanego w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego pt. „Potańcówki nad Kanałem Bydgoskim” jest powrót do tradycji szczególnie tej przedwojennej, gdy życie towarzyskie po prostu kwitło nad Kanałem.

W czerwcu i sierpniu odbyły się już dwie potańcówki i chętnych do zabawy było sporo, zarówno w kwiecie wieku, seniorów ale także dzieci. Na trzeciej potańcówce nie może Was zabraknąć. 


Potańcówka w rytmie lat 80. i 90.tych nad Kanałem Bydgoskim Potańcówka w rytmie lat 80. i 90.tych nad Kanałem Bydgoskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 08:12 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.