Weekend w mieście / 27-28 sierpnia

Przed nami ostatni wakacyjny weekend. W Bydgoszczy spędzić go można na wiele sposobów. Oto nasze propozycje w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Fordońskie Kino Pod Chmurką
27 sierpnia (sobota, godz. 21) / Fordońskie pole piknikowe (od strony ul. Sabały)
Zapraszamy po raz kolejny do Fordonu na Kino Pod Chmurką. Tym razem obejrzeć będzie można film "Amerykańska Sielanka". Wydarzenie odbywa się w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Wstęp wolny.

Poznaj kolejową historię miasta
28 sierpnia (niedziela, godz. 10) / Stary Rynek
Przed nami kolejny spacer, podczas którego poznamy historię Bydgoszczy. Tym razem czas na Bocianowo, czyli kolejową historię miasta. Zbiórka pod pomnikiem Walki i Męczeństwa Ziemi Bydgoskiej na Starym Rynku. Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.


Zapraszamy na rejs "Bydgoszczanką"
28 sierpnia (niedziela, godz. 11.30, 12.15, 13.45, 14.30, 15.15, 16.00, 16.45) / Wyspa Młyńska
Zapraszamy na 8 rejsów "Bydgoszczanką" na trasie Wyspa Młyńska/Most Pomorski/Wyspa Młyńska. Przewodnik Damian Amon Rączka opowie o historii mijanych miejsc, a każdy uczestnik otrzyma przewodnik jego autorstwa po Starym Fordonie. Bezpłatne wejściówki będą rozdawane kwadrans przed godziną rejsu. Wydarzenie odbywa się w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Koncert z miłością w tle
28 sierpnia (niedziela, godz. 16) / planty Starego Kanału Bydgoskiego przy ul. Kanałowej
Zapraszamy nad Kanał Bydgoski na koncert "Usta milczą, dusza śpiewa - z miłością tle". Zaśpiewają Katarzyna Jaracz i Krzysztof Zimny. Artystom przygrywać będzie Prestige String Quartet. Wydarzenie odbywa się w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Wstęp wolny. 


Weekend w mieście / 27-28 sierpnia Weekend w mieście / 27-28 sierpnia Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 10:24 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.