Piknik wiejskiej żywności w Fordonie. Tysiące bydgoszczan na placu, na osiedlu Tatrzańskim

Wielu mieszkańców Fordonu i całej Bydgoszczy zjawiło się w niedzielne popołudnie na pikniku wiejskiej żywności zorganizowanym przez Stowarzyszenie Razem dla Fordonu.Piknik wiejskiej żywności został zorganizowany dzięki wyborowi mieszkańców w  Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.Przez pięć godzin trwania pikniku, który odbył się na placu przy ul. Orląt Lwowskich odwiedziło go bardzo wiele osób. Tłum przewijał się przez cały czas. Część osób była zainteresowana stoiskami z wiejską żywnością, które zostały ustawione na placu. Rodzice z dziećmi korzystały z przeznaczonych dla nich atrakcji np. dmuchanego zamku.

Frajdą dla miłośników motoryzacji okazały się samochody, które zaparkowały na placu. Swoje auta pokazywali właściciele „weteranów” szos. – To dobry pomysł, żeby na tym placu organizować podobne imprezy. Zawsze tu przychodzę – mówiła jedna z uczestniczek, mieszkanka osiedla Tatrzańskiego w Fordonie. Andrzej Urbaniak, znany bydgoski ultramaratończyk zaprosił fordoniaków do biegu po zdrowie. Przez cały czas trwania pikniku na scenie występowały zespoły i soliści, grający m.in. country.

 

Piknik wiejskiej żywności w Fordonie. Tysiące bydgoszczan na placu, na osiedlu Tatrzańskim Piknik wiejskiej żywności w Fordonie. Tysiące bydgoszczan na placu, na osiedlu Tatrzańskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 14:15 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.