Plac zabaw na zielonej skarpie

W Fordonie przy ul. L. Okulickiego wybudujemy nowy plac zabaw. Ukształtowanie terenu pozwoli wyposażyć go także w rurową zjeżdżalnie. Inwestycję do realizacji wybrali mieszkańcy w trakcie głosowania na Bydgoski Budżet Obywatelski.

Nowy plac zabaw powstanie na skarpie przy bloku z numerem 7. Gotowa jest już dokumentacja niezbędna do zaprojektowania placu i wykonania prac budowlanych. Zakłada zagospodarowanie terenu o powierzchni około 500 metrów kwadratowych. Przewiduje ona wyposażenie placu zabaw w huśtawki, zadaszona piaskownice, ławki, kosze na śmieci i bezpieczną nawierzchnię przy urządzeniach. Ukształtowanie terenu pozwoli też zamontować rurową i tradycyjną otwartą zjeżdżalnię. W zakres zadania wchodzi też odtworzenie nawierzchni trawiastej oraz nasadzenia drzew. Obecnie trwa przetarg na wykonanie prac projektowo-budowlanych. Po podpisaniu umowy zajmą one około 4 miesięcy. Inwestycję do realizacji wybrali mieszkańcy w trakcie głosowania na Bydgoski Budżet Obywatelski.


Warto wiedzieć

W dniach 15 listopada - 15 grudnia tego roku odbędzie się głosowanie – wtedy mieszkańcy zdecydują, które propozycje doczekają się realizacji w 2023 roku. Na ten cel zabezpieczamy 16 mln zł. 

Plac zabaw na zielonej skarpie  Plac zabaw na zielonej skarpie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.