Bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci w lipcu

W ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w kolejnej edycji Oponeo Wakacji z Chemikiem – bezpłatnych treningów piłki nożnej dla dzieci. Akcja odbywającą się od jedenastu lat na obiektach klubowych przy ul. Glinki 79 cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. Każdego roku uczestniczy w niej ponad 400 uczestników.


W  Wakacjach z Chemikiem mogą brać udział wszystkie dzieci w wieku do 12 lat – niezależnie od płci, poziomu sportowego czy przynależności klubowej. Treningi są otwarte i bezpłatne. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz uczestnictwa, który opiekunowie otrzymają podczas zajęć.

Treningi będą odbywać się przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku w kompleksie Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz przy ul. Glinki 79. Pierwsze zajęcia już w poniedziałek, 3 lipca.

Treningi – w zależności od grupy wiekowej – będą rozpoczynać się o godz. 15 (roczniki 2011-2014) oraz o godz. 17 (2015 i młodsi).

 Zadanie zostało wybrane przez mieszkańców w głosowaniu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz od 2019 roku odznacza się Złotym Certyfikatem PZPN – jako jedna z zaledwie dwóch szkółek w województwie kujawsko-pomorskim. Potwierdza to spełnienie szeregu kryteriów i jest gwarancją najwyższej jakości szkolenia.
Najważniejsze informacje
     treningi odbywać się będą przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku, w dwóch grupach: dla dzieci 9-12 lat w godz. 15-16:30 oraz dla dzieci do 8. roku życia w godz. 17-18:30;
    treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności;
    na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów;
    należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz picie;
    treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawniania i kwalifikacje;
    poza zajęciami treningowymi organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami;
    każdy uczestnik otrzyma upominki;
    zbiórka przed zajęciami odbywa się przed boiskiem ze sztuczną murawą na ul. Glinki 79.

 

  

Bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci w lipcu Bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci w lipcu Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:21 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.