Waleczne Dzieciaki rywalizowały w Myślęcinku. Świetna zabawa i ważna misja [ZDJĘCIA]

To była wspaniała zabawa dla Walecznych Dzieciaków i ich rodziców. W specjalnym biegu z przeszkodami w Myślęcinku uczestniczyło około 1400 dzieci. W pokonywaniu najtrudniejszych pomagali im rodzice i wolontariusze.

Po starcie najpierw trzeba było pobiec na czworakach pod kolorowymi chorągiewkami. Potem było jeszcze ciekawiej: przeprawa przez baseny, czołganie w rurze, trochę biegania w błocie, wdrapywanie się na górkę. Pogoda dopisała, wszyscy się znakomicie bawili.


Około 1400 Walecznych Dzieciaków wzięło udział w niedzielę (4 czerwca) w Myślęcinku w specjalnym biegu z przeszkodami. Bieg Waleczne Dzieciaki jest pierwszą częścią projektu społecznego realizowanego w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego „Aktywne Dzieciaki”. Projekt został wybrany w ubiegłorocznym głosowaniu BBO. Organizatorzy z Fundacji Waleczne Serca informowali przed biegiem – W tym roku naszą misją są dzieci z cukrzycą. Sporo dzieci z cukrzycą również pobiegnie w biegu. Dla nich uruchomiliśmy zrzutkę i zbiórkę do puszek. Chcemy w ten sposób zakupić dla najbardziej potrzebujących sensory do bezinwazyjnego pomiaru cukru we krwi.Waleczne Dzieciaki rywalizowały w Myślęcinku. Świetna zabawa i ważna misja [ZDJĘCIA]  Waleczne Dzieciaki rywalizowały w Myślęcinku. Świetna zabawa i ważna misja [ZDJĘCIA] Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 16:54 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.