Wakacyjne atrakcje na koniec lipca

Bardzo atrakcyjnie zapowiadają się ostatnie dni lipca w naszym mieście. Na miłośników rozrywki, muzyki, kina oraz osób szukających aktywnego wypoczynku czeka mnóstwo atrakcji. Wydarzenia realizowane są dzięki głosom mieszkańców oddanym w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Już w czwartek, 27 lipca, na ulicy Mostowej, przy Spichrzach, spotkamy się na kolejnym koncercie w ramach Bydgoskiego Muzycznego Lata. Tym razem, podczas wieczoru zatytułowanego „Najpiękniejsze filmowe piosenki", będziemy mieli okazję posłuchać utworów znanych z wielu kultowych produkcji. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19. Ale to nie koniec atrakcji czwartkowego dnia. W godzinach 15 - 19 na osiedlu Nowy Fordon pod Górą Szybowcową, przy placu zabaw na ulicy Twardzickiego, na dzieci czeka Objazdowy Dom Kultury. Przygotowano dla nich m.in. animacje, pirackie konkursy oraz zabawy z chustą.W piątek tradycyjnie już miłośników kina zapraszamy na plenerowy pokaz nad Balatonem. Tym razem (początek o godz. 21) obejrzymy film "Dorwać Gringo".
Sobota i niedziela (29/30.07) zapowiadają się szczególnie ciekawie dla miłośników zabytkowych autobusów. Na linii nr 52 BBO będą kursować piękne pojazdy takie jak Volvo B10Ma, Ikarus 280.70E i Mercedes. Rozkład jazdy TUTAJ.


Najbliższy weekend obfituje także w kinowe seanse pod chmurką w Fordonie. W sobotę, 29 lipca (21), na Rynku w Starym Fordonie obejrzymy film "John Wick 4", a w niedzielę (19), 30 lipca, zaprezentowany zostanie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu".
W niedzielę (30.07) czeka nas także kolejna odsłona akcji "Zostań turystą w swoim mieście". Zbieramy się o godz. 10 na Starym Rynku i wyruszamy na spacer po Górnym Tarasie.
A jeśli zatęsknicie za muzyką wieczorem, to warto wybrać się nad Kanał Bydgoski na Kanał Kultury. O godzinie 19 wystąpią tam Kacper Kuszewski i Agata Walczak w koncercie "Ogrody Miłości". Ich głosy wypełnią ogrody francuskie przy Galerii Miedzyń, zapewniając niezapomnianą atmosferę letniego wieczoru.
Przypominamy także, że cały czas trwają „Wakacje z Chemikiem”. Od poniedziałku do czwartku, od godziny 15:00, można wziąć udział w piłkarskich zajęciach dla dzieci przy ulicy Glinki 79.
Wszystkie wydarzenia realizowane są dzięki głosom mieszkańców oddanym w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Wstęp jest wolny.

Zobacz także: Wiadomości Bydgoszcz

Wakacyjne atrakcje na koniec lipca  Wakacyjne atrakcje na koniec lipca Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:42 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.