Taneczne Pożegnanie Lata w Klimacie Lat '80 nad Kanałem Bydgoskim

Kolejne wydarzenie z cyklu Kanał Kultura przed nami. Tym razem czeka nas Taneczne pożegnanie lata nad Kanałem Bydgoskim! Wydarzenie zorganizowane jest ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, dzięki wyborowi mieszkańców.


Taneczne pożegnanie lata nad malowniczym Kanałem Bydgoskim to wydarzenie, które połączy pokolenia i przywołuje nostalgiczny klimat lat '80. Organizowane dzięki wsparciu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, spotkanie na placu tanecznym przy wiadukcie kolejowym przy ul. Nakielskiej odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia o godzinie 18:00.
 
Imprezę w klimacie lat '80 uświetni profesjonalny DJ, który przywróci do życia największe hity tamtych czasów. Tancerze i miłośnicy dobrej muzyki z różnych pokoleń spotkają się na płycie tanecznej, aby razem przenieść się w czasie do epoki, która wciąż budzi sentyment.

 


Zabawa nad Kanałem Bydgoskim nie jest przypadkowa. Organizatorzy postanowili sięgnąć do lokalnej historii, przywołując ducha lat międzywojennych, kiedy to tereny w otoczeniu Kanału były ulubionym miejscem rozrywki bydgoszczan. Placówki kulturalne i taneczne zabawy blisko wody stały się nieodłącznym elementem życia społecznego, a teraz tradycja ta została pięknie przywrócona.
 
Wydarzenie to wpisuje się również w większy kontekst cyklu Kanał Kultura, którego celem jest ożywianie przestrzeni nad Kanałem Bydgoskim poprzez różnorodne wydarzenia kulturalne. To nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale także szansa na integrację społeczności lokalnej oraz czerpanie radości z plenerowych atrakcji.
 
Kiedy - 27.08.2023
Gdzie - Na placu tanecznym przy wiadukcie kolejowym, dojście od ul. Nakielskiej na wysokości ul. Trentowskiego
Pinezka: https://maps.app.goo.gl/XyQoWQHZF6L2XqLi8?g_st=ic
Godzina rozpoczęcia - 18.00Potańcówka odbędzie się w ramach cyklu Kanał Kultura. To darmowe wydarzenia, które latem odbywają się w rejonie Kanału Bydgoskiego. Organizacja tych imprez jest możliwa dzięki głosom mieszkańców w ubiegłorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego na projekt społeczny.

 

 

 

 

Taneczne Pożegnanie Lata w Klimacie Lat '80 nad Kanałem Bydgoskim  Taneczne Pożegnanie Lata w Klimacie Lat '80 nad Kanałem Bydgoskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 17:57 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.