Niekończąca się rozrywka dla najmłodszych i wieczory pełne magii w Bydgoszczy!

Imprezy dla najmłodszych, plenerowe kino, potańcówka,  wycieczki autobusowe klasykami i spacer. To nas czeka w Bydgoszczy w najbliższych dniach.
Na nudę na koniec wakacji nie możemy narzekać. Przed nami imprezy, których realizacja jest możliwa dzięki głosom mieszkańców oddanym w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


Już w najbliższych dniach mieszkańców i odwiedzających czekają niesamowite atrakcje, które sprawią, że nudę na koniec wakacji można będzie zapomnieć. Dzięki głosom oddanym w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, miasto przygotowało niezapomniane wydarzenia, które zadowolą każdego. Oto, co nas czeka:

24 sierpnia 2023 - Radość na Wzgórzu Wolności z Objazdowym Domem Kultury
Na Osiedlu Wzgórze Wolności, plac zabaw przy SP nr 56 przy ulicy Karpackiej, w godzinach od 15:00 do 19:00, wyczekują nas fantastyczne animacje. Wesołe tańce, konkursy pirackie, zabawy z chustą, bańki mydlane i wspólne czytanie to tylko niektóre z atrakcji. Wyjątkowym punktem programu będzie metamorfoza, w trakcie której dzieci będą mogły przemienić się w postać Pippi lub groźnego pirata. Malowanie twarzy, pomarańczowe warkocze i kapelusze pirackie dodadzą wyjątkowego charakteru dziecięcej twórczości. Dla młodych entuzjastów cyrkowych sztuk przewidziano również warsztaty z kręcenia talerzami, chodzenia na szczudłach, żonglowania chustami i piłkami oraz balansowania na deskach.25 sierpnia 2023 - Plenerowe Kino nad Balatonem
Jeśli jesteś miłośnikiem filmu, koniecznie odwiedź plażę nad Balatonem o godzinie 20:00, aby wziąć udział w wyjątkowym seansie plenerowego kina. Tego wieczoru zostanie wyświetlony film "Jak zostałem samurajem", animacja z 2016 roku, która zapewni niezapomniane wrażenia. Ten seans to nie tylko doskonała okazja do podziwiania kina pod gwiazdami, ale także ostatni specjalny pokaz w ramach akcji Letniego Kina nad Balatonem, zorganizowany we współpracy z APRO Investment.
26-27 sierpnia 2023 - Zabytkowe Autobusy powracają na ulice Bydgoszczy
Najbliższy weekend to gratka dla miłośników komunikacji i podróży w czasie. Zabytkowe autobusy będą kursować na specjalnej, bezpłatnej linii z Błonia do Myślęcinka. Przejazdy będą realizowane pomiędzy rozkładowymi kursami linii 52 i będą oznaczone jako 52 BBO. Ta unikatowa okazja, wybrana przez mieszkańców w głosowaniu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, z pewnością umili ostatnie dni wakacji.
rozkład: https://www.bdgbo.pl/2023/08/autobusowe-klasyki-na-linii-numer-52bbo.html
27 sierpnia 2023 - Odkryj Kolejową Bydgoszcz z Bartoszem Masiełajćem
Kolejny punkt programu to wycieczka w duchu lokalnej historii. Weź udział w akcji "Zostań turystą w swoim mieście", odkrywając tajemnice kolejowej przeszłości Bydgoszczy. O godzinie 10:00 spotykamy się na płycie Starego Rynku lub można również czekać na wycieczkę przy dawnym gmachu dyrekcji kolei na ul. Dworcowej.
27 sierpnia 2023 - Taneczne Pożegnanie Lata w Klimacie Lat '80 nad Kanałem Bydgoskim
Kolejne wydarzenie z cyklu Kanał Kultura przed nami. Niedziela 27 sierpnia to prawdziwe uczczenie lata i klimatu lat '80 nad malowniczym Kanałem Bydgoskim. Dzięki wsparciu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, spotkanie na placu tanecznym przy wiadukcie kolejowym przy ul. Nakielskiej odbędzie się o godzinie 18:00. Profesjonalny DJ przywróci do życia największe hity tamtych czasów, a uczestnicy będą mieli okazję przenieść się w czasie i zatańczyć do nostalgicznych rytmów.
Niekończąca się rozrywka dla najmłodszych i wieczory pełne magii w Bydgoszczy!  Niekończąca się rozrywka dla najmłodszych i wieczory pełne magii w Bydgoszczy! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.