Piknik Wiejskiej Żywności przy Muzyce Country... i Nie Tylko

W najbliższą niedzielę, 1 października 2023 roku, mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, które zyskało już uznanie i sympatię w poprzednich edycjach. Mowa o "Pikniku Wiejskiej Żywności przy Muzyce Country... i Nie Tylko", który odbędzie się na placu przy ul. Pelplińskiej/Orląt Lwowskich. To już trzecia edycja tego festiwalu, który zdobył serca mieszkańców i turystów dzięki swojej autentycznej atmosferze wiejskiego życia oraz różnorodnej rozrywce. To wydarzenie zostało wybrane   w głosowaniu w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Kulinarna uczta dla wszystkich

Podczas pikniku uczestnicy będą mieli okazję skosztować tradycyjnych wiejskich przysmaków, które rozgrzeją i zadowolą podniebienia. Chleb ze smalcem, aromatyczna grochówka oraz pyszne dania z grilla to tylko niektóre z propozycji, które czekają na smakoszy. Warto również odwiedzić stoiska z produktami rolnymi, gdzie będzie można odkrywać kulinarne niespodzianki i brać udział w licznych darmowych degustacjach. To prawdziwa uczta dla miłośników autentycznego smaku wiejskiej kuchni.


Rozrywka dla najmłodszych

Dla dzieci również przewidziano wiele atrakcji, które sprawią, że piknik stanie się rodzinno-dziecięcą przygodą. Wielkie, kolorowe zamki dmuchane, trampoliny, animacje, szczudlarz, bańki mydlane oraz bieg po zdrowie to tylko niektóre z propozycji, które z pewnością rozbawią i umilą czas najmłodszym uczestnikom. Nie zabraknie także koników, na których dzieci będą mogły odbyć urokliwą przejażdżkę.

Muzyczne emocje

Muzyka odgrywa istotną rolę podczas tego wydarzenia. Wszyscy miłośnicy brzmień country będą mieli okazję zatańczyć i rozkoszować się występem zespołu C.Club Jurek Paterski i Krzysztofa Filasińskiego. Jednak nie tylko country będzie usłyszeć można na scenie. K. Filasiński, J. Paterski i inni artyści zaserwują również utwory z gatunku muzyki popularnej. Ponadto, zespół "Iskierki" z MDK nr 5 zapewni dodatkowe muzyczne atrakcje. Interesujące rozmowy na temat wsi poprowadzi Krystyna Lewicka-Ritter.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy do udziału w "Pikniku Wiejskiej Żywności przy Muzyce Country"!Piknik Wiejskiej Żywności przy Muzyce Country... i Nie Tylko Piknik Wiejskiej Żywności przy Muzyce Country... i Nie Tylko Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 14:57 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.