Porozmawiajmy o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

Zapraszamy  na spotkanie konsultacyjne dotyczące rozwoju Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Naszym celem jest lepsze zrozumienie opinii i potrzeb mieszkańców oraz wspólne opracowanie potencjalnych zmian w nowej edycji programu.Konsultacje społeczne są ważnym etapem ewaluacji, który odbywa się corocznie. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania swoich pomysłów oraz zgłoszenia uwag dotyczących dotychczasowych zasad funkcjonowania BBO.


Spotkanie odbędzie się w Młynach Rothera we wtorek, 27 lutego, w godzinach 16:00-18:00. Chcielibyśmy porozmawiać o dotychczasowych zasadach funkcjonowania BBO oraz o możliwych innowacjach i ulepszeniach. Jednocześnie będziemy konsultować regulamin z Radami Osiedli, aby uzyskać jak najszerszy wachlarz opinii społecznych.


Prosimy o potwierdzenie swojego udziału poprzez przesłanie maila na adres: budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl.


Liczymy na Państwa aktywny udział i cenne sugestie, które pomogą nam w dalszym doskonaleniu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Porozmawiajmy o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim Porozmawiajmy o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 07:56 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.