Zapraszamy do wypełnienia ankiety


Bydgoski Budżet Obywatelski - powiedz nam, co myślisz, czekamy już tylko do 28 lutego 2017 r.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Chcemy poznać Wasze opinie i oczekiwania związane z tym programem.

Link do ankiety www.bydgoszcz.pl/ankietaBBO


www.bydgoszcz.pl/ankietaBBO

W ankiecie pytamy m.in. o to, jak  powinny przebiegać poszczególne etapy Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, czyli zgłaszanie projektów, ich weryfikacja i samo głosowanie.
Prosimy również o opinię, czy projekty w ramach programu BBO powinny być realizowane jedynie na terenach miejskich, czy również na terenach należących do spółdzielni lub wspólnot mieszkaniowych lub innych podmiotów prywatnych. Zapytamy także o rolę jaką powinny pełnić Rady Osiedli.
Jesteśmy również ciekawi Państwa opinii co do typów projektów, które powinny być zgłaszane przez mieszkańców.

Czekamy również na inne uwagi dotyczące ostatnio zakończonej V edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, a także na propozycje do kolejnej edycji.

Link do ankiety www.bydgoszcz.pl/ankietaBBO
Ankietę można wypełnić również tradycyjnie po pobraniu i wydrukowaniu pliku: https://goo.gl/EPmJQD (należy ją dostarczyć do Urzędu Miasta, ul. Jezuicka 2, pokój nr 8).

Na Państwa opinie i uwagi czekamy do 28 lutego 2017 r.

Przypominamy, że w V edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 oddano łącznie ponad 30 tys. głosów. Dotychczasowe zasady dotyczące Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajdują się TUTAJ.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety Zapraszamy do wypełnienia ankiety Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:30 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.