Eleganckie chodniki na ul. ChrobregoZakończyły się prace przy modernizacji chodników. Inwestycja sfinansowana został w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Kosztowała 346 tysięcy złotych.

 Chodniki zostały wymienione po obu stronach od Pomorskiej do Wileńskiej na odcinku 320 metrów. Asfalt zastąpiła stylizowana  kostką betonowa typu „starobruk”.Wymienione zostały także zniszczone krawężniki. Przy istniejących drzewach zamontowano ochronne metalowe wygrodzenia.
Dodatkowo  dosadzono kilkanaście nowych drzew. W ostatnich latach dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu na terenie Śródmieścia przebudowano również chodniki na ulicach Pomorskiej i Chocimskiej.
 

Warto dodać, że w poprzedniej edycji dzięki dużej liczbie głosów mieszkańców wśród realizowanych zadań w Śródmieściu znalazła się rozbudowa monitoringu.Dodatkową obrotową kamerę zainstalowano wówczas na skrzyżowaniu H. Sienkiewicza i B. Chrobrego.
Eleganckie chodniki na ul. Chrobrego Eleganckie chodniki na ul. Chrobrego Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 16:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.