W siatkówkę plażową na Glinkach


 Trwają przygotowania do budowy boiska do siatkówki plażowej na osiedlu Glinki. Powstanie ono na nieużytkowanych terenach pomiędzy ul. Gniewkowską, Płowiecką i Cmentarną. W pierwszej kolejności powstaje projekt.
Pomysł zagospodarowania nieużytków na osiedlu Glinki-Rupienica zgłosili mieszkańcy podczas ostatniej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
 Plan budowy w pierwszej kolejności boiska do siatkówki plażowej uzyskał też w trakcie głosowania największą liczbę głosów. Pomysł poparło 218 bydgoszczan.
 
 Teraz rozpoczęły się prace projektowe. Zakłada się budowę  boiska do siatkówki plażowej w kształcie prostokąta o wymiarach 18 m x 27 m otoczonego wolną strefą o szerokości 5 metrów.
 Boisko będzie wyposażone w komplet słupów wraz z siatką do gry w siatkówkę wbetonowanych na stałe w podłożu. Nawierzchnia będzie wykonana z płukanego  piasku. Poza płyta boiska ustawione zostaną również ławki, a teren wokół boiska ma być ogrodzony. Prace budowlane będą realizowane w II połowie roku. Teraz ruszają prace projektowe.W siatkówkę plażową na Glinkach W siatkówkę plażową na Glinkach Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 15:16 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.