Człuchowska w budowie

Trwa przebudowa ul. Człuchowskiej na Wyżynach. Inwestycja finansowana jest ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
 Zadanie do realizacji wytypowali mieszkańcy. W ubiegłym roku ze środków miasta przebudowano ulicę Złotowską.
Inwestycja polega na budowie pieszojezdni od ul. Białostockiej do ul. Augustowskiej. W ramach przedsięwzięcia powstaje również kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie drogowe. Ulicę rozświetlać mają oprawy typu LED.
 
 Obecnie prowadzone są prace przy kanalizacji oraz uzbrojeniu podziemnym. Przygotowywany jest również grunt pod konstrukcje drogi.

  Prace budowlane zakończą się w wakacje. Kosztują one blisko 370 tysięcy złotych. Obecnie ulica jest nieprzejezdna.


 W ubiegłym roku ze środków miasta dedykowanych na Bydgoski Budżet Obywatelski przebudowana została ulica Złotowska wraz z sięgaczami. To zadanie kosztowało 456 tysięcy złotych.
 Warto wiedzieć:         
W tym roku trwa już 6. edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki dobrym wynikom finansowym miasta, bydgoszczanie zadecydują o podziale dwukrotnie większej niż w ubiegłym roku kwoty na osiedlowe inwestycje. Na Wyżynach będą to blisko 784  tysiące złotych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.bdgbo.pl.
Człuchowska w budowie Człuchowska w budowie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 07:38 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Po latach zamieszkiwania przy tej ulicy, jako mieszkańcy doczekaliśmy się utwardzenia (nie zatwardzenia)drogi okres ten był h..m poligonem doswiadczalnym,następnie czas na zmiany, pojazdy które hrabia mechanik taki i owaki parkuje na ulicy jakby to była jego prywatność będą sukcesywnie usuwane na koszt hrabiego....nie pozdrawiam. Proszę o dalsze wpisy...

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.