Weź udział w Światowym Dniu Podciągania

W sobotę, 9 września, obchodzony będzie World Pull Up Day 2017 (Światowy Dzień Podciągania). Po raz drugi w akcję włączył się klub Street Workout Bydgoszcz. Młodzież w nim zrzeszona mocno angażuje się w kolejne edycje Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, zgłaszając i promując inwestycje budowy placów do kalisteniki.
fot. FitnessInOne

World Pull Up Day to społeczne wydarzenie sportowe, którego celem jest wykonanie jak największej liczby podciągnięć w ciągu jednego dnia.

fot. FitnessInOne
To również coroczna międzynarodowa akcja, jednocząca ludzi bez względu na wiek, rasę, płeć czy religię w celu pozbycia się negatywnych emocji człowieka. Patronuje jej Międzynarodowa Federacja Kalisteniki i Street Workout.
fot. FitnessInOne
Klub Street Workout Bydgoszcz po raz drugi włącza się w obchody. W zeszłym roku na 74 kraje biorące udział w tym międzynarodowym wydarzeniu, Polska znalazła się na 4. miejscu z ilością 25 990 podciągnięć! Stacja w bydgoskim parku Chełmińskim osiągnęła łącznie 754 podciągnięcia. Plac ten powstał w ramach inwestycji BBO.

fot. FitnessInOne
W tym roku polskim zwolennikom tego sportu marzy się miejsce na „pudle” klasyfikacji. W B Bydgoszczy podciągnięcia mają być zsumowane z trzech stacji: na Wyspie Młyńskiej, ponownie w parku Chełmińskim na placu Street Workout oraz nad Kanałem Bydgoskim również na placu Street Workout.
fot. FitnessInOne
W akcji będzie można uczestniczyć w sobotę, 9 września, w godz. 10.00-18.00.
Weź udział w Światowym Dniu Podciągania Weź udział w Światowym Dniu Podciągania Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:59 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.