Bezpieczny skwer, także po zmroku

Gotowy jest projekt oświetlenia terenów sportowo-rekreacyjnych na Kapuściskach. To kolejna inwestycja w rejonie ul. Szarych Szeregów realizowana w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski.
W tym roku na terenach zielonych zbudowany został plac do street workout’u oraz siłownia plenerowa. Oba zadania kosztowały 100 tysięcy złotych. Wcześniej natomiast zbudowano wybieg dla psów oraz plac zabaw.

Wkrótce realizowane będzie kolejne zadanie zgłoszone przez mieszkańców. Gotowy jest już projekt oświetlenie terenu.
 
Zakłada on wybudowanie 3 słupów z podwójnymi latarniami przy istniejącym chodniku. Na ten cel zarezerwowanych jest  50 tysięcy złotych. W trakcie głosowania projekt otrzymał 310 głosów.
Zagłosuj i decyduj!
Przypominamy, że tylko do 31 października trwa głosowanie na zadania finansowane z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, które trafią do  realizacji w przyszłym roku. Miasto zagwarantowało na te przedsięwzięcia blisko 10 mln zł. To kwota dwukrotnie większa niż przed rokiem. Do wyboru jest blisko 300 zadań zgłoszonych przez bydgoszczan. Realizowane będą te, które zdobędą największą liczbę głosów na każdym z 29 osiedli.  Aby oddać swój głos najprościej skorzystać z aplikacji na www.bydgoszcz.pl/bbo

Bezpieczny skwer, także po zmroku Bezpieczny skwer, także po zmroku Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:04 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.