Parking w budowie

Trwa modernizacja parkingu pomiędzy ulica Bałtycką  i piętrowym budynkiem handlowo-usługowym. Zadanie realizowane jest w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Przypominamy, że we wtorek (31 października) o północy kończy się głosowanie na zadania zgłoszone przez mieszkańców.
Zadanie na Bartodziejach  polega na przebudowie nawierzchni na placu pomiędzy pawilonem handlowo-usługowym a ulica Bałtycką. Funkcjonuje tam kilkadziesiąt miejsc postojowych. Nawierzchnia jest wykładana kostką betonową.

Wymienione zostały już  krawężniki. Trwaja prace przy podbudowie.  Na koniec wyremontowane będą przylegające fragmenty chodników i uporządkowany zostanie przyległy teren.

Przedsięwzięcie do realizacji  trafiło dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. W ubiegłym roku pomysł zdobył ponad pół tysiąca głosów bydgoszczan i zajął pierwsze miejsce na liście najważniejszych zadań na Bartodziejach. Na jego realizację miasto zagwarantowało około 250 tysięcy złotych. Prace zakończą się w listopadzie.
Zagłosuj i decyduj!
Przypominamy, że we wtorek (31 października) o północy kończy się głosowanie na zadania finansowane z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, które trafią do  realizacji w przyszłym roku. Miasto zagwarantowało na te przedsięwzięcia blisko 10 mln zł. To kwota dwukrotnie większa niż przed rokiem. Do wyboru jest blisko 300 zadań zgłoszonych przez bydgoszczan. Realizowane będą te, które zdobędą największą liczbę głosów na każdym z 29 osiedli.  Aby oddać swój głos najprościej skorzystać z aplikacji na www.bydgoszcz.pl/bboParking w budowie Parking w budowie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 15:33 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.