Nowy Skatepark otwarty!

Wszyscy miłośnicy jazdy na deskorolce, hulajnodze, rolkach czy bmx’ie od dzisiaj mogą ćwiczyć ewolucje nawet zimą. Początkujący oraz zaawansowani zwolennicy ekstremalnych sportów mają teraz własny obiekt, gdzie można trenować siedem dni w tygodniu.

Skatepark na Górzyskowie jest już czynny! Inwestycja sfinansowana została z budżetu miasta w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.


Skatepark zlokalizowany jest po zachodniej stronie placu zabaw, siłowni oraz drogi pieszo-rowerowej.
 
Te elementy parku wraz z kynoparkiem i parkingiem powstały w ramach wcześniejszych edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.


Całe założenie Parku Rekreacji Sportowej zlokalizowane jest pomiędzy ulicami Kossaka, Gersona i Brandta.

Skatepark ma funkcjonować przez cały rok. Wykonany jest z trwałych materiałów odpornych na warunki pogodowe. Nie przewiduje się ogrodzenia. Na wiosnę wykonane zostaną jeszcze dodatkowe prace ziemne, w tym nasadzenia trawy.
Utworzony skatepark o  nawierzchni i przeszkodach betonowych, wykonanych w technologii monolitycznej  zawiera takie elementy jak bank ramp, quarter pipe, grindbox, poręcz, a także w jednej z części podwyższenie zawierające grindboksy, poręcze, schody. W środkowej części znajduje się podjazd i dwa grindboxy,

Nowy Skatepark otwarty! Nowy Skatepark otwarty! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:33 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.