Na placu budowy nowego boiska na Kapuściskach

Trwa budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół nr 34 przy ul. Zacisze 16 na Kapuściskach. Inwestycja finansowana jest ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
W ubiegłym roku opracowany został projekt przebudowy  obiektu. Teraz w powtórzonym przetargu udało się wyłonić wykonawcę prac budowlanych, który rozpoczął już roboty ziemne.
Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma AB Factor. Nowe boisko kosztować będzie 333 tysiące złotych. Wszystkie prace zakończą się wiosną.
Zgodnie z projektem przy szkole powstaje wielofunkcyjny plac sportowy, na którym wytyczone zostaną dwa boiska do koszykówki, jedno boisko do siatkówki. oraz do piłki ręcznej. Obiekt zyska też nowe oświetlenie i monitoring.

Całe boisko z bezpieczną nawierzchnią  będzie miało wymiary 22 na 44 metry. Wokół boiska zaprojektowano też  piłkochwyt. Zadanie jak jedno z najważniejszych do realizacji na osiedlu Kapuściska  wskazali mieszkańcy podczas Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

W Zespole Szkół nr 34 przy ul. Zacisze trwają również prace związane z termomodernizacją budynków.
Na placu budowy nowego boiska na Kapuściskach Na placu budowy nowego  boiska na Kapuściskach Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:47 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Tanie okna Lublin będą odpowiednim wyborem dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić sobie zbędnych wydatków związanych z budową domu lub remontem. http://oknadrzwi-lublin.pl/

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.