Street workout – coraz więcej możliwości

Klub Street Workout Bydgoszcz wkrótce otworzy przy ul. Gdańskiej 109A największą halę przeznaczoną do street workout’u. Wcześniej z jego inicjatywy w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski powstały plenerowe place do ćwiczeń z użyciem masy własnego ciała na Okolu i Wilczaku.

Jak zaznaczają członkowie klubu obiekt o powierzchni około 500 metrów kwadratowych ma być przeznaczony nie tylko do przeprowadzania grupowych treningów, ale także miejscem wielkich możliwości, motywacji, szkoleń, turniejów, wydarzeń i wszystkiego czego dotyczyć będzie trening z własną masą ciała od podstaw kalisteniki z połączeniem elementów akrobatycznych aż po gimnastyczne. Doświadczeni trenerzy tej dziedziny sportowej mają  dbać, aby każdy w tym miejscu zrealizował swoje cele i marzenia w tym sporcie. Otwarcie planowane jest jeszcze zimą.

W ostatnich latach  z inicjatywy mieszkańców Bydgoszczy wybudowanych zostało szereg placów do street workout’u i kalisteniki  m.in. na Okolu, Wilczaku, Kapuściskach, Leśnym i Górzyskowie.

Przygotowywane jest też miejsce do ćwiczeń nad kanałem Bydgoskim przy ul. Spacerowej na Miedzyniu. Te inwestycje realizowane są w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski ze środków budżetu  miasta. 
fot. FitnessInOne
Street workout – coraz więcej możliwości Street workout – coraz więcej możliwości Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Byłam na otwarciu Street Workout, świetna inicjatywa. Obecnie w Bydgoszczy funkcjonują plenerowe siłownie i place fitness do street workoutu. Każda aktywność fizyczna, zwłaszcza wśród młodzieży jest na plus.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.