Ulica Otorowska zyska nowe oświetlenie

Oświetlenie ulicy Otorowskiej - to kolejne przedsięwzięcie na osiedlu Łęgnowo-Wieś finansowane z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
Wybrana przez mieszkańców inwestycja będzie kontynuacją prac prowadzonych we wcześniejszych latach. Lampy zostaną ustawione na odcinku od ul. Plątnowskiej.
Zadanie polega na zamontowaniu kolejnych nowych lamp przy ulicy Otorowskiej na odcinku od numeru 4 do 16. Na zwycięski projekt zagłosowało 168 mieszkańców Łęgnowa-Wsi.
W budżecie miasta, w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, przeznaczono na ten cel blisko 71 tysięcy złotych. Doświetlenie ulicy zwiększy bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.
Dokładna liczba punktów oświetleniowych dostosowana zostanie do kwoty przeznaczonej na projekt i wynikać będzie z  postępowania przetargowego.

Warto wiedzieć:
W poprzednich latach w ramach BBO ustawiono m.in. lampy przy ulicy Otorowskiej, zmodernizowano przystanek autobusowy przy ul. Plątnowskiej oraz doposażono plac zabaw przy świetlicy osiedlowej. 
Ulica Otorowska zyska nowe oświetlenie Ulica Otorowska zyska nowe oświetlenie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:44 Rating: 5

1 komentarz:

  1. A to oświetlenie to będzie LEDowe czy standardowe? Większość gmin leci już w energooszczędne oświetlenia ulic i chodników.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.