Nowoczesny plac zabaw na Piaskach

Odnowiony plac zabaw przy ulicy Mochelskiej sprawi jeszcze więcej radości najmłodszym. Szukamy wykonawcy, który rozbuduje go o kolejne urządzenia i odnowi istniejące. Inwestycja realizowana jest w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski.
Największe poparcie mieszkańców Osiedla Piaski zyskał projekt modernizacji placu zabaw przy ul. Mochelskiej. Projekt zakłada renowację i doposażenie osiedlowego placu zabaw. Na to zadanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, przeznaczone zostanie sto tysięcy złotych ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy.
Nowa inwestycja ucieszy szczególnie najmłodszych mieszkańców. Koncepcja przewiduje między innymi zamontowanie piaskownicy, lin do wspinania, gumowego siedziska huśtawki, roboty malarskie istniejących elementów małej architektury wraz z ich wypoziomowaniem, wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt poliuretanowych oraz nawierzchni z piasku. Obecnie trwa procedura związana z wyborem wykonawcy zadania. Zakończenie przedsięwzięcia planowane po trzech miesiącach od podpisania umowy.
Warto wiedzieć:
Przypominamy, że trwa zgłaszanie pomysłów  na kolejną edycję Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Miasto zagwarantowało na niego rekordowe 13,3 mln zł. Są także nowości w regulaminie – mieszkańcy mogą zgłaszać  projekty ponadosiedlowe. Pomysły na osiedlowe inwestycje można przedstawiać do 31 maja. Projekt najprościej zgłosić za pomocą internetowego formularza dostępnego na stronie  www.bydgoszcz.pl/bbo

Nowoczesny plac zabaw na Piaskach Nowoczesny plac zabaw na Piaskach Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 10:02 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.