Zabytkowy autobus wyruszył na osiedla – kolejny etap zgłaszania pomysłów do BBO


Ruszył kolejny etap spotkań w sprawie Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Od wtorku do czwartku mieszkańcy mogą zgłaszać pomysły do BBO na swoich osiedlach – w wyznaczonych do tego miejscach postoju zabytkowego autobusu. 
We wtorek, w pierwszym dniu mobilnych konsultacji, charakterystyczny, czerwony autobus zaparkował na Placu Poznańskim i przy Rondzie Grunwaldzkim. Przy specjalnym stoisku obok pojazdu, pracownicy Urzędu Miasta Bydgoszczy odpowiadali na pytania dotyczące BBO, udzielali informacji o tym obywatelskim projekcie, a jeśli była taka konieczność pomagali mieszkańcom wypełnić formularze zgłoszeniowe.   
Wcześniej o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim rozmawialiśmy m.in. z seniorami, samorządami uczniowskimi, Radami Osiedla, czy członkami organizacji pozarządowych

To już siódma edycja BBO. W tym roku nowością jest możliwość zgłaszania również takich propozycji, które dotyczą więcej, niż jednego osiedla. 

Formularze w wersji tradycyjnej oraz internetowej - za pośrednictwem www.bydgoszcz.pl/bbo, można składać do 31 maja br.
 
Rozkład jazdy zabytkowego autobusu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego na kolejne dni:
Środa, 23 maja 2018 r.:
9:00 - 10:30: Fordon Targowisko Białe
11:00 - 12:30: Targowisko Bartodzieje
Czwartek, 24 maja 2018 r.:
9:00 - 10:30: Targowisko Szwederowo
11:00 - 12:30: Targowisko Kapuściska
  


 
Zabytkowy autobus wyruszył na osiedla – kolejny etap zgłaszania pomysłów do BBO Zabytkowy autobus wyruszył na osiedla – kolejny etap zgłaszania pomysłów do BBO  Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 15:48 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.