Otorowska oświetlona, Przyłubska utwardzana

Zakończył się montaż oświetlenia na ul. Otorowskiej. Lampy ustawiono na odcinku od ul. Plątnowskiej w kierunku Toruńskiej. 
Zadanie sfinansowano w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Trwa również utwardzanie ul. Przyłubskiej płytami ażurowymi.
Lampy ustawiono od numeru 4 do 16. Na zwycięski projekt w trakcie wyboru zadań finansowanych z BBO zagłosowało 168 mieszkańców Łęgnowa-Wsi.

W ramach prac ustawiono 10 nowych latarni. Kosztowały one 70 tysięcy złotych.
Na osiedlu Łęgnowo Wieś trwają też prace przy sąsiedniej ulicy Przyłubskiej. Jest ona w ramach pilotażowego programu utwardzana płytami ażurowymi.

Wykonawca zrealizował około 30 procent prac. Zakończenie robót i odbiory planowane są na połowę sierpnia.

Zadanie wraz z utwardzeniem trzech innych ulic (Pelikanowej, Okopowej i Łuckiej) kosztuje 1,2 mln zł.
Otorowska oświetlona, Przyłubska utwardzana Otorowska oświetlona, Przyłubska utwardzana Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:18 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Kiedy będzie robiona reprezentatywna dla miasta, ulica Toruńska. Brak chodnika i drogi rowerowej, w zasadzie na całej długości w Łęgnowie, to jakiś skandal!

    OdpowiedzUsuń
  2. 31 yr old Administrative Officer Doretta Gallo, hailing from Igloolik enjoys watching movies like "Trouble with Girls, The" and Wood carving. Took a trip to Historic Area of Willemstad and drives a Bentley Speed Six Tourer. przeczytac pelne informacje o

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.